Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama hizmetimizde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzun zamandır İstanbul, Zeytinburnu bölgesine başlıca halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası olarak Öykü halı yıkama firması doğal ürünler kullanarak %100 hijyenik yıkama hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmetin devamlılığını sürdürmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojinin son zamanlarda gelişmesi halı yıkama işleminde de tam başarı elde etmek için önemli rol oynamaktadır. Kurutma işlemleri, yıkama işlemleri böylelikle daha profesyonel ve basit olmaktadır.

Zeytinburnu Öykü Halı Yıkama Fabrikası

Zeytinburnu bölgesi yoğun talep gören bölgelerin başında gelmektedir. Öykü halı yıkama firması olarak hayalinizdeki doğal temizliği gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyatlara sunuyoruz. Toplumumuz eskiden evde halı yıkama yaparak yorulmakta ve istenilen temizliği elde edememekteydi. Artık halı yıkama fabrikaları yardımıyla hem halılar tertemiz oluyor, hem de çektiğiniz çile ortadan kalkıyor.

Günümüzde en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunan halı yıkama fabrikaları arasında nadir firmalardanız demek yanlış olmaz. Doğal olması, uygun fiyatlara olması ve profesyonel bir çalışma neticesinde hijyenik bir yıkama olması bizi en iyi halı yıkama fabrikası adı altında üst basamaklara taşımaktadır.

Zeytinburnu Halı Yıkama Hizmetimizle Hayalinizdeki Temizlik!

Evimizde serili olan halılarımız kiri ve pisliği içerisinde hapsettiği için temizlenmediği takdirde solunum yolları rahatsızlıklarına da kolayca sebep olabiliyor. Bu yüzden yılda iki kez halı yıkama temizleme hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul bölgesinde sürekli olarak geçen zaman diliminde servis ağımızı genişletmekte ve daha yüksek sayıda bir kitleye hitap etmekteyiz. Servis ağımız her ne kadar genişlerse sorumluluğumuz da bir o kadar yüksek olmaktadır. Servislerin düzenli olarak ayarlanabilmesi, müşteri memnuniyetini kaybetmemek adına işlerin düzenli olarak takip edilmesi ve zamanında yetişebilmesi müşteri memnuniyetsizliğine sebep olabileceği gibi sıkı takip edilmeli ve iyi ayarlanmalıdır. Yapılan işlem dışardan her ne kadar kolay gibi görülüyor olsa da aslında hazır kurulu bir sistem çok önemlidir.

Halı yıkama fiyatları konusunda da Zeytinburnu bölgesini incelediğinizde farklı göreceksiniz. Bizlerden hizmet almış ve memnuniyetini yorumla belirtmiş olan müşterilerimizin yorumlarını Öykü halı yıkama fabrikası yorumları yazarak sitemiz dışarısından da izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

İstanbul Öykü Halı Yıkama Fabrikası 2021 Halı Yıkama Fiyatları

Profesyonel Yıkama

Makine halıları : 8 TL M² fiyatı

Shaggy Halı : 9 TL M² fiyatı

Yün halılar : 15 TL M² fiyatı

Isparta Halı : 15 TL M² fiyatı

El Dokuma Halılar : 15 TL M² fiyatı

Bambu Halı : 25TL M² fiyatı

Nepal Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Patchwork Halı : 25TL M² fiyatı

Milas Halı : 25TL M² fiyatı

Zeytinburnu için Servis Bölgeleri

 • Beştelsiz mahallesi halı yıkama
 • Çırpıcı mahallesi halı yıkama
 • Gökalp mahallesi halı yıkama
 • Kazlıçeşme mahallesi halı yıkama
 • Maltepe mahallesi halı yıkama
 • Merkezefendi mahallesi halı yıkama
 • Nuripaşa mahallesi halı yıkama
 • Seyitnizam mahallesi halı yıkama
 • Sümer mahallesi halı yıkama
 • Telsiz mahallesi halı yıkama
 • Veliefendi mahallesi halı yıkama
 • Yenidogan mahallesi halı yıkama
 • Yeşiltepe mahallesi halı yıkama

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak aklınıza takılan soru işaretlerini sorabilir, dilerseniz randevu oluşturarak hizmet alabilirsiniz. Hepinize sağlıklı mutlu günler dileriz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA