Zekeriyaköy Halı Yıkama

Zekeriyaköy halı yıkama hizmetiz son teknolojik araçlarla, doğal ürünler kullanılarak, steril ortamda gerçekleşmektedir. Evimizin güzelliğini ortaya seren halılarımızı düzenli periyotlarda yıkatmak sağlığınız açısından da çok önemlidir.

Zekeriyakoy hali yikama hizmetimiz de diğer hizmetlerimiz gibi profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilmekte, müşteri memnuniyeti garantimizle tarafınıza dört dörtlük bir hizmet verilmektedir. Zekeriyaköy halı yıkama hizmetimizin yanı sıra, bu bölgeye Zekeriyaköy koltuk yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır. İstanbul Zekeriyaköy bölgesine uygun fiyatlarla profesyonel temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Zekeriyaköy Koltuk Yıkama

Zekeriyaköy koltuk yıkama hizmetimiz, diğer halı yıkama firmaları’na nazaran daha derinlemesine ve tarafınıza uygun fiyat listesi sunularak gerçekleştirilmektedir. Koltuk yıkama işlemlerimizde;

Öncelikle jel kıvamında koltuk yıkama şampuanımız ılık bir suyla karıştırılır

Jel kıvamındaki karışım bir sünger yardımıyla koltukta kuru yer kalmayıncaya kadar uygulanır

Şampuanlanan koltuk fırçalanır

Fırçalama işleminin ardından, içerisindeki kiri dışarı kusan koltuktan, güçlü vakum makinesiyle bütün kirli su ayrıştırılır.

Kurumaya bırakılan koltuğunuz ortalama 8 saat bir süreden sonra tamamen temiz hale gelir.

Zekeriyaköy Ücretsiz Servis Bölgeleri

İstanbul ilçelerinden olan Sarıyer bölgesinin Zekeriyaköy bölgesinin bütün mahallerine ücretsiz halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetlerimizde ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Halı yıkama zekeriyaköy işlemleriniz için Öykü halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz.

Zekeriyaköy halı yıkama fiyatları sitemizde yer almaktadır. Halınızın cinsine ve metrekaresine göre fiyat hesaplamanızı yapabilirsiniz. Öykü halı yıkama ile halılarınız güvenilir ellerde!

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Zekeriyaköy Halı Yıkama”

Call Now ButtonHEMEN ARA