Yün yorgan yıkama hizmetimiz İstanbul bölgesiyle sınırlı olmakla beraber, steril ortamda doğal temizlik ürünleri kullanarak yapılır. Ev tekstil ürünü olarak geçen yorgan, battaniye, yastık gibi evlerimizde kullandığımız ve vücudumuzla temas eden ev ürünlerimizin temiz olması sağlık için önemlidir. Yün yorgan temizliği nasıl yapılıyor? Yorgan yıkama fiyatları ne kadar? gibi müşterilerimizin sıkça sordukları soruları cevaplayalım. Anti-bakteriyel ve doğal ürünler kullanmak sağlık açısından oldukça önemlidir. Yün yorgan yıkama hizmetinde temizlik ve tamamen kurutma çok önemlidir. Ayrıca Google içerisinde bu hizmeti almak için arama yaptığınızda firmamıza kolaylıkla ulaşacaksınız.

Yün yorgan yıkama

Bazı yıkamacılar yorganları hijyenik olmayan yerlerde sağlıksız bir şekilde yıkamaktadır. Aksine bir çok hizmet veren firma da bizim gibi hijyenik temizlik sağlar. Bu yüzden firma seçerken dikkatli olmak önemlidir. Seçim yaparken biraz araştırma yapmak sağlıklı olacaktır. Yorgan yıkama ve Battaniye yıkama işlemleri sanayi tipi makinelerde doğal ürünlerle yumuşatıcılarla yıkanmalıdır. Kaliteli ürünler kullanıldığında yorgan ve battaniyeleriniz yumuşacık olur ve mis gibi kokar.

Yorgan temizliği, Battaniye temizliği, Yastık yıkama işlemlerinin ayrı ayrı ayarları ve sıcaklık dereceleri bulunur. Yün, pamuklu, kaz tüyü gibi özelliklere sahip yorgan, battaniye, yastık türleri bulunmaktadır. Her ürün için farklı yıkama programları bulunmaktadır. Yıkama işleminin ürüne uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Yün yorgan yıkama fiyatları halılarla olduğu gibi farklılık göstermez. Yün yorgan yıkama hizmetini nasıl gerçekleştirdiğimizi inceleyelim.

Yün Yorgan Yıkama Aşamaları

Ön yıkama:

Otomatik yıkama makinemizde öncelikle ön yıkama programında Yorgan, yastık, battaniye gibi ürünleriniz 20 dakikalık bir sürede yıkanarak ön temizleme gerçekleşmiş olur.

Ana Yıkama:

Ön yıkama işleminin ardından gerekli ayarlamalar yapılarak 45 dakikalık bir sürede, yapılan program ayarı doğrultusunda ve deterjan seçimi doğrultusunda yorgan ve battaniye yıkama hizmeti gerçekleşir. Ana yıkama bölümünde sıcak su ile yıkama gerçekleştiği için ürünler ilk gün ki gibi tertemiz bir hal almaktadır.

Durulama:

Ortalama 25 dakikalık bir süreçte yıkanma işlem gerçekleşen yorgan, battaniye gibi ürünlerin durulama işlemi gerçekleşmektedir.

Sıkma:

Ürünün içindeki sudan arındırılması için sıkma işlemi güçlüdür. Yorgan ve battaniye temizliği işleminde sanayi tipi büyük makineler kullanıldığı için sıkma devri de gayet idealdir.

Sıkma işleminin ardından yıkanmış olan ürün kapalı kurutma odasına alınarak güzel bir şekilde kuruduktan sonra kalite kontrol bölümünde incelenerek paketleme işlemi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir