Yatak yıkama hizmetimiz İstanbul’un İlçeleri için geçerli olup, tarafınıza uygun fiyatlara profesyonel hizmet verilmektedir. Profesyonel, alanında uzman ekibimiz tarafından evde yatak yıkama hizmetimiz gerçekleştirilir. Yatak yıkama işlemi tamamlandıktan sonra yatağınız ortalama 1 gün süre zarfında kurumakta ve kullanıma hazır duruma gelmektedir. Yatak yıkama hizmeti için Öykü halı yıkama firmamız en çok tercih edilen, İstanbul’a hizmet veren firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Yatak yıkama

Yatak temizleme hizmeti titiz bir çalışma ister ve dikkatlice temizlenmelidir. Yatak temizleme hizmeti verilirken kişinin yatak cinsleri konusunda, nasıl temizlenmesi gerektiği hususunda bilgili olması gerekir. Hangi temizlik konusunda olursa olsun doğru müdahalenin ne olduğu bilinmelidir. Yataklar bilindiği üzere kirlendiği zaman üzerinde sarı lekeler oluşmaktadır. Uzun süre üzerinde kullanmış olduğumuz yatağımıza kıl dökülmesi, deri dökülmesi gibi olaylar sonucunda maytlar oluşur. Ter, nem ile beraber bu bakteriler salgıladığı dışkı veya salgıyla yatakları sarartırlar. Yataklarda oluşan sarılıkların nedeni maytlardır. Google aracılığıyla sitemizi gözlemlediğinizde firmamız hakkında bilgi ve müşteri yorumlarını kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Evde yatak yıkama olarak da aranılan yatak temizleme hizmeti özel kimyasal barındırmayan şampuan, yumuşak uçlu fırça ve güçlü vakum makinesi yardımıyla gerçekleştirilir. Aşamaları ayrıntılı olarak belirtecek olursak;

Evde Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Islatma:

Bu aşamada yataklarının oksijen karışımıyla öncelikli olarak püskürtme yöntemiyle ıslatılır. Islatma işleminin ardın ortalama beş dakika bir süreç beklenerek kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır. Kullanılan oksijen bazlı karışımla beraber anti bakteriyel bir temizlik sağlanmış olur.

Leke Çalışması:

Bu aşama önemli ve bilgi gerektiren bir aşamadır. Leke çıkarma aşamasında lekenin olduğu bölgeye lekenin güçlük derecesine göre karışım püskürtülür ve bölgeye müdahale edilir. Leke çalışması sayesinde lekenin olduğu bölgede başarılı bir çalışma gerçekleşmiş olur.

Vakumlama:

Güçlü vakumlama cihazıyla sıra atlamadan yatağınızda yer alan kir, su çekilerek yatağınız tamamen hijyenik bir hal alır. Vakumlama işleminin ardından yatağınızdan ayrıştırılan su sonrasında yatak nemli kalmaktadır. Ortalama 1 gün yatağı kullanmamanız firmamız tarafından uygulanan işlemin ardından tarafınıza belirtilmektedir. Yatağınız tamamen kurumuş olduğunda rahatlıkla güven içerisinde kullanabilirsiniz. Antibakteriyel temizlik hizmeti veren Öykü halı yıkama firmamız sağlığınızı her daim önemser. Ayrıca sizler için bir başka hizmetimiz olan Koltuk yıkama hizmetimizin nasıl yapıldığını da inceleyebilirsiniz.