Ulus Halı Yıkama

Ulus halı yıkama hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama hizmetleri de yer almaktadır. Beşiktaş Ulus Mahallesinden yoğun hizmet talebi almaktayız. Öykü halı yıkama fabrikası olarak ilk günkü gibi uygun fiyatlara profesyonel halı yıkama temizleme hizmeti sunmaktayız.

Ulus halı yıkama firmaları arasında Öykü halı yıkama olarak taleplerin çoğunu karşılamaktayız. Halılar 6 aylık süreçler dahilinde temizlendiğinde sağlık açısından da olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Öykü halı yıkama fabrikası olarak doğal yıkama solüsyonları kullanıyoruz ve yıkama işlemini tam otomatik hali yıkama makinesiyle gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlara en iyi halı yıkama hizmetini almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Halı yıkama işlemi öncesinde oluşturduğunuz randevu saatinde halılarınız kapınızdan alınır. Alınmış olunan halılar fabrikaya giriş öncesinde dezenfekte edilir ve teslimat öncesinde de aynı şekilde dezenfekte edilir. Halılarınız ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

Halı yıkamada başarılı bir sonuç almak istiyorsanız Öykü halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA