http://oykuhaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/09/Ekibimiz-1.png
Ekibimiz

Team Information

Merhabalar ben Betül Aydın. Öykü halı yıkama fabrikasını 5 sene önce doğmuş olan kızım Öykü’nün adını koyarak kurmuş bulunmaktayım. 5 senedir İstanbul bölgesine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan battaniye yıkama gibi temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Öykü halı yıkama firmamızdan hizmet aldıktan sonra hizmetlerimizden faydalanarak güzel yorumlarda bulunan ve adımı geçerek övgü dolu yorumlarda bulunmalarından dolayı öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Bu zorlu yolda yılmadan, sürekli olarak kendimi geliştirerek sizlerin de desteğiyle Öykü halı yıkama firmamızı her geçen sene bir adım daha büyüttük. Her geçen süreçte hizmet ağımızı da da genişlettik. Bu başarı aslında sizlerin desteğiyle gerçekleşmiştir. Bizimle olduğunuz ve gelişimimize destek sağladığınız için sizlere teşekkürü borç bilirim.

Beş senenin ardından eski müşterilerimizle çalışmaktan, yeni müşterilerimizle tanışmaktan çok memnunuz. Hizmetlerimizden, temizliğimizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Saygılarımla.