Step halı yıkama hizmetimiz İstanbul için en çok yoğun talep gören yıkama ve temizlik hizmetlerimiz arasında yer alır. Makine halıları dışında farklı cinslerde halılarınızı farklı yöntemlerle yıkamaktayız. Özel ürün kategorisine giren bu cins halılar yıkama işleminde zarar görebileceği için dikkat edilmelidir. Step halı yıkama hizmeti için bilgili olmak ve doğru halı yıkama yöntemini kullanmak çok önemlidir. Özel halılar için suyun ph derecesinin bile önemli olduğunu biliyor muydunuz? Google arama motoru yardımıyla sitemizi bulabilir, yorumlarımıza ayrıca göz atabilirsiniz.

Step halı yıkama

Step halılar yıkanırken çok dikkat edilmelidir. En ufak bir hata veya dalgınlık halıyı tekrar kullanmaz duruma getirir. Step hali temizleme işlemi yapılırken kesinlikle doğal temizlik ürünleri dışında farklı bir ürün kullanılmamalıdır. Kullanılan suyun içerisinde kireç olması bile halınızın tüylerini sertleştirecektir. Step halı hem değer bakımından, hem kullanım açısından önemli bir halı türüdür. Hizmetlerimizi inceleyerek vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerini ve Hizmet bölgelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Step Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Step halı temizleme  işleminde tüyleri çok yumuşak olan bu halı sert uçlu fırçalarla kesinlikle yıkanmamalıdır. Step halı temizleme işleminde at kılıyla yapılmış olan yumuşak uçlu fırçalar kullanılmalıdır. Step halı ipleri hassas ve farklı bir doku yapısına sahip olduğu için yıkama işleminde kullanılan şampuanın da doğal olması gerekmektedir. Bu halı cinsine içinde kimyasal bulunan ürün kullanımı uygulanırsa halınız yanabilir. Step halı temizliği için firma seçimi yaparken seçerken araştırmalı ve özenle seçim yapmalısınız. Step halı yıkama fiyatları diğer halılara göre daha farklıdır. Fiyat listemizden güncel fiyatları takip edebilirsiniz.

Step halı temizliğinde tecrübeli olan firmamız uzun zamandır halı yıkama işleriyle uğraştığı için yeterli tecrübeye sahip olmuştur. Her türlü halı cinsini yıkayarak güzel bir tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Bazı halı cinslerinde halıya özel yıkama yapılmakta, bazı halılar ise otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılar kapalı kurutma odasında kurutulmaktadır.

Halı yıkama işlemleri büyün bir dikkat dahilinde gerçekleşmesi gereken işlemdir. Halılarda dokulara zarar vermemek ve halının canlılığını kaybetmemesi için bilgi dahilinde dikkatle müdahale yapılmalıdır. Halılarda yapım esnasında kullanılan ipliğe malzemeye göre farklılık gösterdiği için her temizlik ürünü her halı için uygun olmamaktadır. Biz tecrübeli ekibimize güvenerek halılarınızı biliyor ve profesyonel bir yıkama hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın Anti-bakteriyel ve Hijyenik yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak merak ettiğiniz soruları sorabilir, hizmet almak için randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul için aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir