Size En Yakın Halı Yıkama Fabrikası

En Yakın Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul bölgesinde hayallerinizi gerçeğe çevirecek size en yakın halı yıkama fabrikası olan Öykü halı yıkama, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Uygun yıkama fiyatları, kullanılan doğal ürünler, hızlı servis, uzman kadro, profesyonel hizmetlerimiz dahilinde firmamızı kendinize en yakın firma hissetmeniz için aralıksız çalışıyoruz.

İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkama hizmetini tüketicilere sağlamak için büyük bir özen ve titizlik dahilinde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sonuç odaklı çalışmalarımız neticesinde başarılı işler ortaya koymakta ve maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Uzun zamandır vermiş olduğumuz yıkama hizmetleri doğrultusunda halı yıkama konusunda firmamızı tavsiye eden kullanıcılarımızın yoğun olduğunu görmek işimizde başarılı olduğumuzu gözler önüne sermektedir. Halı yıkama işlemleri tam otomatik makinelerde yapılmakta olup halılar yıkama, durulama, kurutma, fav alma işlemlerinden geçerek paketlenip dezenfekte edildikten sonra adresinize teslim edilmektedir.

En Yakın Halı Yıkama Fabrikası

Sağlığınız bizim için çok önemlidir. Halılarınız fabrikaya giriş çıkış esnasında dezenfekte edilerek sağlığınızı riske edecek durumları ortadan kaldırıyoruz. Uygun fiyatlara profesyonel yıkama hizmeti veren firmamızdan hizmet aldıktan sonra aradaki farkı gözlerinizle göreceksiniz. Sözde değil vermiş olduğumuz hizmetle kendimizi ispatlıyoruz.

İlk açıldığımız günden itibaren hedefimizde en yakın halı yıkama fabrikası olmak ve uygun fiyatlarla tüketiciye hizmet vermekti. Bu hedefimize ulaşmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin temizlik konusunda yaptıkları övgü dolu yorumlar bizleri gururlandırmakta ve müşterilerimiz için her zaman iyinin de ötesinde hizmet vermeye gayret göstermekteyiz. İstanbul bölgesinde en iyi halı yıkama fabrikası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öykü halı yıkama web sitemizde gerekli bütün bilgiler yer almaktadır. Ayrıca sormak istediğiniz sorularınızı da arama gerçekleştirdikten sonra bizlere yönlendirebilirsiniz.

Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Evlerimizi güzel gösteren ve vücudumuzla direk temas halinde olan halılarımızı belirli periyotlarda yıkatmak sağlığımız açısından önemlidir. Zamanla içinde kiri ve tozu hapseden halılarımız bakteri üretimine başlamaktadır. Her ne kadar temizlik olursa sağlığımızı riske atacak etkenlerden de kurtulmuş oluruz. Halı yıkama konusunda kendimize güveniyoruz.

İletişim Numaralarımız

Randevu oluşturmak ve hizmet almak için bizlere 0541 822 3821 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan ücretsiz servis bölgelerimizi inceleyebilir ve bu bölgelerde ikamet ediyorsanız ücretsiz servislerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteyi kapınıza getiriyoruz. Öykü halı yıkama sağlıklı günler diler.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA