http://oykuhaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/09/blog-1.png

Şişli halı yıkama hizmetlerinizde hayalinizdeki halı yıkama hizmetini Öykü halı yıkama fabrikası olarak kapınıza kadar getirdik. Halı yıkama firmaları arasında antibakteriyel, %100 çalışma yapan sayılı firmadan bir tanesiyiz diyebilirim. Halı yıkama işlemleri genel olarak otomatik halı yıkama makinesinde yapılırken, halıların özelliğine göre farklı yıkama yöntemleri de fabrikamızda uygulanmaktadır.

Şişli Halı Yıkama hizmeti almak isteyen tüketiciler halıları kirlendiğinde, leke oluşumu gerçekleştiğinde profesyonel halı yıkama fabrikası tercih ederek profesyonel halı yıkama hizmeti alması gerekir diye düşünüyoruz. Evimizin güzelliğini ortaya çıkaran halılarımız aynı zamanda ortamda bulunan tozu ve kiri dokularına hapsetmektedir. Sürekli ayaklarımızla temas halinde olduğumuz halılarımızın üstüne bazen nadirde olsa uzanıp, oturabiliyoruz.

Halılar temiz bir şekilde muhafaza edilip kullanılıyor olsa da ortalama 6 aylık süreçlerde temizlenmesi gereken ev eşyalarıdır. Çocuklar bazen kırıntılar dökerek halıların kirlenmesine, içecek dökülerek de halının ıslanmasına ve leke oluşmasına sebebiyet verilebiliyor. Kirlenen, ıslanan halılarınızı  Şişli Halı Yıkama servisimiz sayesinde adresinizden alıyor, doğal ürünlerle derinlemesine %100 hijyenik olarak temizliyor ve adresinize kadar getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Şişli Halı Yıkama ile Halılarda Derinlemesine Temizlik

Evimizin temiz görüntüsü hepimizi mutlu edecek en başta gelen unsurlardan bir tanesidir. İnsanın doğasında temizlik olduğu için en ufak bir yerde leke, toz görse hemen temizler. Bir misafirimize ziyarete gittiğimizde ilk olarak yerlere, daha sonrasında perdelere gözümüz gider. Bu yüzden evimizin en temiz eşyaları bölümünde perdelerimize ve halılarımıza öncelik veririz. Halı yıkamada dikkat edilmesi gereken bir çok faktör bulunmaktadır. Şişli halı yıkamada halıların temizliğine verilen titizliğin haricinde doğal ürünler kullanmayı tercih ederek insan sağlığını olumsuz etkileyecek faktörlerden de uzak duruyoruz. Halı yıkama yapılan bölgenin temiz olması, ortamın steril olması gibi bir çok faktör bulunmaktadır. Kirli bir ortamda yapılan temizliğe temizli diyemeyiz.

Şişli Halı Yıkama Ücretsiz Servis Bölgeleri

Aldığımız hangi üründe olursa olsun uzun süreli kullanmak isteriz. Halılar da kirli veya nemli kaldıkları zaman yavaş yavaş dokuları zarar görmektedir ve halıların ömrü azalmaktadır. Dip not olarak belirtmekte fayda olacağını düşündüğüm bir hususu da belirtmek isterim. Evinizi su bastığı bir dönem olur ve halılarınız ıslanırsa kesinlikle halıları ıslak olarak bekletmeyin. Bu gibi bir durum başınıza gelirse hemen Şişli halı yıkama fabrikaları arasında bir seçim yaparak halılarınızı aldırın ve halılarınızın kokmasını, küflenmesini, dokularının zarar görmesini engelleyin. Islak kalan halılar kısa zamanda kokmaya başlar ve halı dokuları zarar görmeye başlayarak kullanım ömrü azalır. Halı yıkama fabrikası olarak bu görevi üstlenen Öykü halı yıkama firmamızın ücretsiz servis bölgeleri aşağıda yer almaktadır.

Şişli Halı Yıkama Servisi olarak ücretsiz servislerimiz ,19 Mayıs Halı Yıkama, Şişli Bomonti Halı Yıkama, Bozkurt Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Duatepe Halı Yıkama, Ergenekon Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama, Eskişehir Halı Yıkama, Feriköy Halı Yıkama, Fulya Halı Yıkama, Gülbağ Halı Yıkama, Gülbahar Halı Yıkama, Halaskargazi Halı Yıkama,  Halide Edip Adıvar Halı Yıkama, Halit Rıfat Paşa Halı Yıkama,Harbiye Halı Yıkama, İnönü Halı Yıkama, İzzetpaşa Halı Yıkama, Kaptan Paşa Halı Yıkama, Kuştepe Halı Yıkama, M.Şevket Paşa Halı Yıkama, Mecidiyeköy Halı Yıkama, Meşrutiyet Halı Yıkama, Nişantaşı Halı Yıkama, Paşa Halı Yıkama, Teşvikiye Halı Yıkama, Yayla Halı Yıkama, Pangaltı Halı Yıkama, Okmeydanı Halı Yıkama bölgeleri için yer almaktadır.

Şişli olarak profesyonel kaliteli hizmeti kapılarınıza kadar getiriyoruz. Halı yıkama hizmeti almak veya diğer hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri arayabilir veya Hizmet talep formu doldurabilirsiniz.

23 thoughts on “Şişli Halı Yıkama

 1. Şişli bölgesi için hizmet veren Öykü halı yıkama fabrikaniza 6 adet halimi verdim. Halilarim tertemiz gelirse her yerde sizi tavsiye edeceğim.

 2. Gayet temiz hizmet veriyorlar. Halilarim 4 günde tertemiz bir şekilde söz verildiği gibi geldi. Halıları poşette kapalı bekletmeyin demeseler bekletmeyi düşünüyordum. Betül hanım çok kibar bir bayan teşekkür ederim.

 3. Verdikleri yıkama hizmetinden memnun kaldım. Betül hanım ilgili bir hanımefendi. Tavsiye ederim.

 4. Cok iyi yorumlar var hakkinizda internette yorumlara guvenerek halilarimi verdim. Temizlendikten sonra hizmetle ilgili yorumumu paylasacagim.

 5. Yorumlar çok iyi internette de yorumlarınızda iyi yıkama hizmeti verdiginizden bahsetmisler. Güzel bir hizmet alırsam ben de sizi çevreme tavsiye edeceğim.

 6. Halı yıkama hizmetinde gayet başarılılar. Betül hanım gerçekten bizimle ilgilendi. Saatleri esnetmeleri ve bana yardımcı olmaları çok hoşuma gitti. Bundan sonra sizinle çalışmaya devam edecegim.

 7. Yazilara baktigimda anlatim guzel gorunuyor. Randevu olusturmak hizmet almak istiyorum.

 8. Yıkama hizmetinde çok başarılı bir firma. Betül hanım da çok kibar bir hanımefendi.

 9. Şişli bölgesi için uygun fiyatlara kaliteli hizmet veren kaçırılmayacak bir firma diyebilirim. İşlerinde çok başarılılar. Denemediyseniz mutlaka deneyin.

 10. İstanbul için en iyi halı yıkama fabrikası diyebilirim. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

 11. Açıkçası yorumlara güvenerek hizmet aldım ve ilk başta emin olamadım. Halılarım ilk günkü gibi bembeyaz geldiler. Bundan sonra hep bu firmayla çalışmak isterim. Betül hanıma da ayrıca teşekkürler. Tavsiye ederim.

 12. Güzel bir halı yıkama fabrikası. Halı yıkama konusunda gayet başarılı arkadaşlar. Tercih edeceğiniz firmalar arasında ilk sıralarda yer alacağını düşünüyorum. Ayrıca Betül Hanım çok kibar bir insan ve müşteriyle diyalog konusunda oldukça başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim.

 13. Şişli halı yıkama fabrikaları arasında memnun kaldığım firmadır. Yaptıkları işin hakkını veriyorlar. Tavsiye ederim.

 14. İnternet üzerinden bulduğum çok kaliteli ve işini titizlikle yapan halı yıkama fabrikası. Teslimat saati konusunda da çok yardımcı oldular. Kibar çalışanları ve verdiği kaliteli hizmetten ötürü tavsiye ederim. Puanlama olsa direk 10 üzerinden 10 verirdim.

 15. Gerçekten kaliteli bir hizmet veriyorlar. Keşke karşıma daha önce çıkmış olsaydınız. Aldıgım hizmetten gayet memnun kaldım. İlgi ve alakanız için çok teşekkur ederim.

 16. Çok güzel hizmet veriyorsunuz. Basarilarinizin devamını dilerim. Iyi çalışmalar.

 17. Halı yıkama işinde gayet başarılılar. Halılarımdaki lekeler tamamen çıkmış. Şişli bölgesindeyseniz bir kere hizmet aldığınızda ne kadar başarılı olduklarını gözünüzle görebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih halı yıkama