http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/3-1.jpg
Öykü Halı Yıkama ne tür hizmetler veriyor?
Ne tur hizmetler veriyoruz?

Öykü halı yıkama fabrikası olarak İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, ev tekstili ürünleri temizleme hizmetleri vermekteyiz. 5 yıldır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyet oranını göz önüne aldığımızda başarılı

halı yıkama fabrikaları arasında en ön sıralarda yer alıyoruz da diyebiliriz.

Öykü halı yıkama müşterilerinin sağlığını ön planda tutarak doğal ürünlerle yıkama işlemleri yapmaktadır. İstanbul bölgesinde yoğun olarak talep alan Öykü halı yıkama fabrikası hijyenik profesyonel temizlik yapmaktadır.

Hangi ilçelere ücretsiz servis var?

Halı yıkama hizmetimiz fabrikada gerçekleştiği için öncelikli olarak ücretsiz servis sorulan hizmettir diyebiliriz. Koltuk yıkama hizmeti yerinde yıkama işlemi uygulanarak yapıldığı için servis sorunu olmamaktadır. Halı yıkama hizmetimiz için ücretsiz servis bölgeleri;

Beşiktaş Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

GOP Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Ayazağa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama

Ortaköy Halı Yıkama

Maslak Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Üst kısımda belirtmiş olduğumuz bölgelere ücretsiz servislerimiz bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama fiyatları ne kadar?

Halı yıkama fiyatları telefon konuşmalarında en çok merak edilen konudur. Tüketiciler uygun halı yıkama fiyatları olan halı yıkama fabrikası tercih etmeyi ön planda tutmaktadır. Uygun fiyatlara kaliteli temizlik almayı herkes hedeflemektedir. Hayalinizdeki halı yıkama hizmetini Öykü halı yıkama fabrikası siz değerli İstanbul halkına sunmaktadır.

Halı yıkama fiyatlarını inceleyebilirsiniz.(Makine halıları, özel halılar listeye dahildir.)

Yıkama yaparken ne tür ürünler kullanıyorsunuz?

Yıkama hizmetlerimizde sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek kimyasal ürünlerden uzak durarak doğal şampuanlarla, temizlik ürünleriyle sizlere yıkama hizmeti sunuyoruz. Organik ürünler kullanarak müşterilerine kaliteli hizmet veren halı yıkama fabrikasıyız.

Kullanılan ürünler
Leke çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Halısında leke olan müşterilerimizin ilk sordukları sorular arasında leke çıkarma garantisi var mı? sorusu olmaktadır. Biz Öykü halı yıkama fabrikası olarak leke çıkarma garantisi vermiyor olsak da halılardan bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde %95 oranında leke çıkarma konusunda başarılı olduk. Halının yapısına göre, lekenin halının dokusuna işleme yüzdesine göre leke çıkarma işleminde başarısız sonuçlar elde edilebiliyor. Leke çıkarma garantisi vermiyor olsak da leke çıkarma konusunda çoğunlukla başarılı olmaktayız.

Halı yıkama nasıl yapılıyor?

Halı yıkama hizmetimiz tam otomatik yıkama makinemizde yapılmaktadır. Halı yıkama hizmetimizi okumak için makalemize göz atabilirsiniz. Halı yıkama aşamaları kategori kategori sizinle paylaşılmaktadır. Halı yıkama videomuz da sosyal medya sayfalarımızda yer almaktadır. Halı yıkamanın nasıl yapıldığını hem yazımızı okuyarak, hemde videomuzu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Hali yikama nasil yapiliyor
Fatih halı yıkama