Shaggy halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama fabrikamız şagi halılar için temizlik konusunda uzmandır. Son zamanlarda shaggy halıfleks yoğun olarak evlerde kullanılmaktadır. Tüylü halı olarak da bilinen shaggy halı cinsi tüylerinin uzun olmasından dolayı kiri içine hapseder. Yabancı maddeleri içerisinden kolay kolay bırakmayan bu halı türünün temizliği diğer halılara göre daha zorlayıcıdır. Şagi halı yıkama fiyatları diğer halı türlerine göre farklıdır. 

Shaggy halı yıkama

İstanbul bölgesinde halı yıkama hizmeti veren firmamız alanında en uzman temizliği gerçekleştirir. Yıkama işlemlerinde halının ömrünü uzatmak ve insan sağlığını korumak açısından fabrikamızda kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri kimyasal madde içermemektedir. Tamamen doğal yıkama ürünleri kullanmaktayız. Leke çıkarma konusunda garanti vermiyor olsak bile çoğu zaman halılardan lekeler kolaylıkla arınmaktadır. Kimyasal madde içeren ürünler kullanmadığımız için lekesi çıkan halıları tekrar yıkıyoruz ve başarılı olunmaması durumunda çıkmayan lekeye daha fazla müdahale etmiyoruz. 

Shaggy halı temizliği için firmamızı Google içerisinde arayıp kolaylıkla erişebilirsiniz. 6 yılı aşkın bir süredir uzman ekibimizle sizlere profesyonel yıkama hizmetleri vermekten mutluyuz. İstanbul’un %60 bölümüne hizmet vermekteyiz. 

Shaggy Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Şagi halılar için yıkama işlemi şu sırayla gerçekleşir.

Şagi halılar öncelikle içindeki yabancı maddelerden ayrıştırılır.

Tam otomatik halı yıkama makinesinde güzel bir yıkama işlemi gerçekleşir ve ardından durulama yapılır.

Durulama işleminin ardından sıkma işlemi yapılarak halı nemli bir şekilde kapalı kurutma odasına asılır ve kurumaya bırakılır.

Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halı kalite kontrolden geçtiği takdirde poşetlenerek müşterimize teslim edilir.

Halı yıkama hizmeti almadan önce iletişim numaramızı arayıp uygun gün için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Dilerseniz diğer biz hizmetimiz olan yün yorgan yıkama hizmetimize göz atabilirsiniz. Öykü halı yıkama firmamız başarılı işler ortaya çıkartan, yüksek oranda müşteri memnuniyetini yakalamış köklü firmalar arasında ilk sıralarda yer alır! Başarılı bir temizlik hizmeti almadan önce firma araştırması yaparak, yorumları inceleyerek kendiniz için en uygun firmayı tercih edebilirsiniz. Halılar vücudumuzla sürekli temas halinde olduklarından dolayı sağlığımız açısından da önemli yere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir