Sarıyer halı yıkama hizmetiyle beraber müşterilerinin beğenisini kazanmış köklü firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Halı yıkama sektöründe uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İstanbul halı yıkama hizmetinde lider konumundayız. Sarıyer bölgesinde vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri sonrasında müşterilerimiz çok memnun! Sarıyer halı yıkama hizmetlerimizden faydalanarak sizler de farka gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Sarıyer halı yıkama

Sarıyer bölgesinde Halı yıkama konusunda profesyonel hizmet vermekte olan Öykü halı yıkama Firmamız, siz değerli müşterilerine koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yerinde halı yıkama alanlarında da hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini daha da geliştirip, büyümeye olanak sağlayan firmamız geniş bir alana kaliteli temizlik hizmetleri vermektedir.

Sarıyer Halı Yıkama Servisi

Öykü halı yıkama fabrikamız vermiş olduğu hizmetleri randevu saatine sadık kalarak büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda yer almaktadır. Müşterilerimize kaliteli ürünler kullanarak, işimizi büyük bir titizlikle yaparak memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaktayız. Köklü bir firma olmamız ve müşterilerimizin sayısının katlanarak artması vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinin beğenilmesi ve tavsiyelerle sayımızın artmış olmasıdır. Öykü istanbul halı yıkama fabrikası olarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teslimat hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamındadır.

Öykü Halı Yıkama Fabrikası’nda Halı Temizliği Nasıl Yapılır!

Öykü istanbul halı yıkama fabrikası olarak halılarınız sırasıyla aşağıdaki işlemlerden geçmektedir. Ek olarak İstanbul koltuk yıkama hizmetimizden de uygun fiyatlara faydalanabileceğinizi hatırlatmak isterim.


Randevu tarihine göre alım işlemleri aşağıda yer aldığı gibi ilerler.

Şöförlerimiz adresinize gelmeden ortalama 1 saat öncesinde tarafınıza ulaşarak müsaitlik durumunuzu kontrol eder.

Halılarınız teslim edilirken Metrekare hesabı yapılır ve halılarınızın toplam tutarı tarafınıza belirtilir.

Teslim alınan halılarınıza size özel oluşturulan randevu numarasına göre barkod kodu yapıştırılır. Bu işlem sayesinde halılarınızın karışma ihtimali ortadan kalkar.

Teslim alınan halılarınız fabrikaya getirildikten sonra sıralamaya göre yerleştirilir. Tam otomatik halı yıkama makinasında yıkama işlemi gerçekleşir.

Yıkanmış ve durulanmış olan halılar güçlü sıkma makinasında işleme girer. Daha sonrasında kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır.

Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız kalite kontrol odasında kontrolden geçerek paketleme işlemi yapılır. Kalite kontrol sırasında lekesi çıkmamış halı den gelebilmektedir. Bu tür durumlarda lekesine müdahale edilerek halı tekrardan yıkama işlemine girmektedir.

Öykü halı yıkama fabrikası olarak lekelere müdahale sonrasında çoğunlukla leke giderilir. Bazı durumlarda lekeler halının dokusuna işlediği için çıkmamaktadır. Lekelere müdahale etsek de leke çıkarma garantimiz bulunmamaktadır. Sarıyer stor perde yıkama hizmetimiz de yoğun talep görmeye başladı.

Halıları kaç gün sonra teslim ediyoruz!

Öykü halı yıkama fabrikası olarak teslimat süremiz 7 gün olarak belirlenmiştir. Halıların güzel bir şekilde kuruması ve tamamen hijyenik bir temizlik gerçekleşmesi için aceleci davranmıyoruz. Ek olarak kalite kontrol esnasında lekeli olan halıların tekrar yıkamaya girer. Bu işlemde göz önüne alındığında 7 gün ideal bir süreç olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir