Patchwork halı yıkama hizmeti esnasında yıkama diğer halı cinslerine göre daha farklı yöntem kullanılarak yıkanmaktadır. Patchwork halılar özel halı kategorisinde yer aldığından dolayı farklı yıkama yöntemi uygulanır ve işlem esnasında dikkat edilmesi gerekebilir. Hassas ve narin olan bu halı türü kolay yıpranabileceğinden ötürü dikkat edilmelidir. İstanbul halı yıkama hizmetlerimiz arasında patchwork halı yıkama hizmeti alan müşterilerimiz aldıkları hizmetten çok memnun! 6 yılı aşkın süredir halı yıkama sektörünün içerisinde yer aldığımızdan dolayı halı cinsleri ve yıkama yöntemleri hakkında yeterli bilgiye sahibiz!

Patchwork halı yıkama

Patchwork halılar birden fazla parçanın birleşmesiyle kök boyaları doğal olan halı türüdür. Bu halı türünde kimyasal barından temizlik ürünü kullanmak halının renklerinin karışmasına sebep olabilir. Suyun Ph derecesi bile bu tür özel halılarda çok önemlidir. Yanlış bir işlem uygulanması sonucunda halı canlılığını yitirir ve kullanılmaz bir hale gelir. Bu yüzden yıkama işlemi uygulanmadan önce doğru ürün kullanılarak, doğru yıkama yöntemi uygulanmalıdır.

Patchwork Halılar Nasıl Yıkanmalıdır?

Firmamız genel yıkamaları için otomatik halı yıkama makinesi aracılığıyla yıkama işlemini yapar. Fakat patchwork halılar narin oldukları ve kolay bozulabildikleri için elde yıkama yöntemi uygulanır. Bu sayede halınız canlılığını korur ve renklerini birbirine karışmadan tertemiz bir hal alır. Bu halı türü için yıkama işlemi yapılırken kimyasal madde içeren ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.

Halı yıkama hizmeti almadan önce Google arama motoru aracılığıyla firma hakkında yorumlara göz atabilir ve ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonrasında iletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayarak kullandıkları temizlik ürünü hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha sonrasında yıkama hizmeti almayı düşünürseniz randevu oluşturabilir ve halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamızın diğer bir hizmeti olan istanbul koltuk yıkama hizmetini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir