Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Öykü halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz yıkama, temizleme hizmetlerinden müşterilerimiz çok memnun kalmaktadır. Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama gibi hizmetlerimizi almış ve memnun kalmış kullanıcılarımız komşularına, akrabalarına bizleri tavsiye ederek müşteri potansiyelimizi daha da genişletmekte ve bizi gururlandırmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine vermiş olduğumuz hizmetler tamamen doğal temizlik hizmetleridir. Profesyonel ekibimizle yöntemlerimizle %100 oranında müşteri memnuniyetini yakalamış bulunmaktayız. Öykü halı yıkama fabrikası hakkında kendi adresinde ve farklı internet sitelerinde olumlu yorumlara rastlayabilirsiniz.

Hakkımızda yapılan olumlu yorumlar vermiş olduğumuz hizmetlerde başarımızı göz önüne sermektedir. Sizlere ters konuşan firma sahiplerinden bıktınız mı? Öykü halı yıkama fabrikası iletişim numarasını aradığınızda Müşteri temsilcisi konusunda da müşterilerimizle nasıl başarılı iletişim kurduğumuzun farkına varacaksınız. Öykü halı yıkama olarak fark yaratmaya devam ediyoruz.

Halı temizleme ve yıkama işlemlerinde yapılan iş ne kadar özveriyle, severek yapılırsa işlem o kadar başarılı olur ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Çağrı merkezi tarafımızda müşterilerimizle her konuda ilgilenmekte ve destek sağlamaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA