Mecidiyeköy halı yıkama fabrikası

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy halı yıkama hizmetimiz, doğal ürünler ile en iyi halı yıkama hizmeti verilerek, Öykü halı yıkama Fabrikasında gerçekleşir. Uzman ekibimiz ve son teknolojik araçlarımızla, Mecidiyeköy bölgesine profesyonel halı yıkama temizleme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çünkü herkes uygun fiyatlara, hijyenik temizlik hizmeti almak ister.

Mecidiyeköy halı yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız uzun zamandır siz değerli İstanbul halkına halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bunların dışında koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama gibi temizlik hizmetleri de vermekteyiz.

Mecidiyeköy Öykü Halı Yıkama Fabrikası

Mecidiyeköy Öykü halı yıkama fabrikası olarak titiz çalışmalarımız neticesinde müşterilerimizle herhangi bir sorunla karşı karşıya gelmemekteyiz. Çünkü, Halılar toparlama işleminden, yıkama ve kurutma işlemlerine kadar stabil bir sırayla ilerler. Etiketleme sistemiyle beraber halılarınızın kaybolma veya karışma riski tamamen ortadan kalkar. Kullanmış olduğumuz bitkisel ürünler de sağlığınızı olumsuz etkilemediği için böyle bir düşünceniz de kalmamış, giderilmiş olacaktır.

Mecidiyeköy halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için fiyatlarımızı inceleyebilir veya bize ulaşarak da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Halı yıkama fabrikası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Halılarınızın dokularına zarar vermeden derinlemesine hijyenik bir temizlik sağlıyoruz. Uzun zamandır halı yıkama sektöründe hizmet halinde olan firmamız tecrübe bakımından en üst baremlerde yer almaktadır.

Halı Yıkama’da Öykü Halı Yıkama Ayrıcalığı

İnternet üzerinde yapılan yoğun aramalar arasında Şişli, Mecidiyeköy  bölgesi yer almaktadır. Yoğun olarak hizmet alınmak istenilen bu bölgeye de 4 yıl önce hizmet vermeye başlamıştık. Halı yıkama işlemleri yapılırken yıkama esnasında ortamın temizliği, yapılan işlemlerin sırası, doğru ürünlerin kullanılarak temizlik işleminin gerçekleşmesi önemlidir. Yıkama esnasında iki halı bile aynı ortama gelse diğer halıya renk salabilir. Örnek verecek olursak bazı Isparta halılar kırmızı boya salmaktadır ve aynı anda bu halıyla yıkanan bir halı diğer halıyı kıpkırmızı yapacaktır. Yıkama işinin de bazı püf noktaları ve incelikleri bulunmaktadır.

Sağlığınız için Halılarınızı Sık Sık Yıkatın!

Sağlığınızın olumsuz olarak etkilenmemesi için halılarınızı yılda 2 kez yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer sektörlerde olduğu gibi halı yıkama sektöründe de temizlik her ne kadar önemli olsa da müşteriye karşı davranış biçimi de çok önemlidir. Aslında bu nokta çok önemlidir. Müşteri memnuniyetinin ilk sıralarında bu durum da büyü önem arz etmektedir. Müşterilerimiz bizim için çok kıymetlidir.

HALI YIKAMA FİYATLARI

Makine halıları : 8 TL M² fiyatı

Shaggy Halı : 9 TL M² fiyatı

Yün halılar : 15 TL M² fiyatı

Isparta Halı : 15 TL M² fiyatı

El Dokuma Halılar : 15 TL M² fiyatı

Bambu Halı : 25TL M² fiyatı

Nepal Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Patchwork Halı : 25TL M² fiyatı

Milas Halı : 25TL M² fiyatı

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız indirim kampanyalarını yakalamak için bizleri takip edebilirsiniz. Fazla metrekare halı yıkamalarda indirim uygulanabildiği gibi belirli dönemlerde müşterilerimizi memnun etmek adına indirim kampanyaları uygulamaktayız. Sağlığınız bizim için önceliklidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA