http://oykuhaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/09/blog-1.png

Mecidiyeköy Halı Yıkama Fabrikası

Mecidiyeköy halı yıkama yerleri arasında Öykü halı yıkama fabrikası olarak İstanbul bölgesinde yer alan Mecidiyeköy bölgesine de derinlemesine hijyenik temizlik hizmetleri vermekteyiz. Uzman ekibimiz ve son teknolojik araçlarla sizlere profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mecidiyeköy halı yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız uzun zamandır siz değerli İstanbul halkına halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama gibi temizlik hizmetleri de vermekteyiz.

Mecidiyeköy halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için fiyatlarımızı inceleyebilir veya bize ulaşarak da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Halı yıkama fabrikası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Halılarınızın dokularına zarar vermeden derinlemesine hijyenik bir temizlik sağlıyoruz. Uzun zamandır halı yıkama sektöründe hizmet halinde olan firmamız tecrübe bakımından en üst baremlerde yer almaktadır.

İnternet üzerinde yapılan yoğun aramalar arasında şişli mecidiyeköy  bölgesi yer almaktadır. Yoğun olarak hizmet alınmak istenilen bu bölgeye de 4 yıl önce hizmet vermeye başlamıştık. Halı yıkama işlemleri yapılırken yıkama esnasında ortamın temizliği, yapılan işlemlerin sırası, doğru ürünlerin kullanılarak temizlik işleminin gerçekleşmesi önemlidir. Yıkama esnasında iki halı bile aynı ortama gelse diğer halıya renk salabilir. Örnek verecek olursak bazı ısparta halılar kırmızı boya salmaktadır ve aynı anda bu halıyla yıkanan bir halı diğer halıyı kıpkırmızı yapacaktır. Yıkama işinin de bazı püf noktaları ve incelikleri bulunmaktadır.

Sağlığınızın olumsuz olarak etkilenmemesi için halılarınızı yılda 2 kez yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer sektörlerde olduğu gibi halı yıkama sektöründe de temizlik her ne kadar önemli olsa da müşteriye karşı davranış biçimi de çok önemlidir. Aslında bu nokta çok önemlidir. Müşteri memnuniyetinin ilk sıralarında bu durum da büyü önem arz etmektedir. Müşterilerimiz bizim için çok kıymetlidir.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız indirim kampanyalarını yakalamak için bizleri takip edebilirsiniz. Fazla metrekare halı yıkamalarda indirim uygulanabildiği gibi belirli dönemlerde müşterilerimizi memnun etmek adına indirim kampanyaları uygulamaktayız. Sağlığınız bizim için önceliklidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih halı yıkama