Levent Halı Yıkama

Levent halı yıkama hizmetimiz 5 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Beşiktaş levent halı yıkama hizmetimizi en uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız. Halı yıkama fiyatları ve profesyonel temizlik anlamında sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.

Halı yıkama konusunda son zamanlarda talepler yoğun bir şekilde gelmektedir. Halılar belirli periyotlarda yıkama işlemine girmesi gerektiğini genel olarak bütün tüketiciler bilmektedir. Ayrıca halıya su, meyve suyu dökülerek ekstra kir oluşabiliyor. Kirli halı ne kadar süre yıkama işlemi görmezse dokuları o kadar yıpranır ve halının ömrü bir o kadar kısalır.

Öykü halı yıkama fabrikası olarak ücretsiz servislerimizle, son teknolojik araçlarla, otomatik halı yıkama makinesinde halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Kişilerin sağlığını korumak amaçlı bütün işlemlerimizi hijyen başlıklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Hijyenik temizlik gerçekleştirmek bizim için öncelikli olarak gelmektedir. İkinci aşamada ise müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli işlerimizdendir.

Halı Yıkama işlemlerimizde;

Halı yıkama öncesinde halınız özel solüsyonlu su içerisinde bekletilerek kirlerin çözülmesi hedeflenir.

Kirleri çözülen halı halı yıkama makinesinde fırçalar yardımıyla temizlenir ve durulama işlemi gerçekleştirilerek makinadan alınır.

Makinadan alınan halı güçlü sıkma özelliğine sahip halı sıkma cihazında işleme girer.

İçerisinde kalan su’dan arındırılan halı nemli olarak halı kurutma odasına asılarak kurumaya bırakılır.

Halı kuruma işleminden sonra gözlem odasına alınır ve temizlik işleminin doğru yapılıp yapılmadığı incelenir. İnceleme sonrasında fav alma işlemi uygulanır ve paketleme gerçekleşir.

İşlemlerimiz belirli kurallar eşliğinde ilerlemektedir ve bu sayede hiç bir problem yaşanmamaktadır. İşimizi severek yapıyoruz. Uygun fiyatlara profesyonel halı yıkama hizmeti almak için Öykü halı yıkama fabrikasını tercih edebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA