İstanbul Koltuk yıkama hizmetimiz, profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yapılır ve başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Müşteri memnuniyeti açısından istenilen başarıyı bu temizlik dalında da yakalamış bulunmaktayız. İstanbul koltuk yıkama işleminde doğru ürün kullanımı gerçekleşirse başarıyı yakalamak mümkün!

İstanbul koltuk yıkama

İstanbul halı yıkama hizmetinde olduğu gibi koltuk yıkama konusunda da kirlerin temizliği açısından tamamen garanti veriyor olsak da, leke çıkarma konusunda garanti veremiyoruz. Bazı lekeler bulunuyor ki müşterimiz bu lekeyi silmeye çalışarak koltuğun dokusuna tamamen işlemesini ve kalıtsal hale gelmesine neden olabiliyor. Leke çıkarma garantisi vermememiz o lekenin kesinlikle çıkmayacağı anlamına gelmemektedir. Bazı lekeler koltuklar yıkanırken direk çıkabiliyor. Leke çıkma işlemin de başarı oranı lekeye daha önceden müdahale edilmiş veya edilmemiş olması da büyük bir etken diyebiliriz. Google üzerinden firmamızı da inceleyebilir ve yorumlara göz atabilirsiniz.

Koltuk kumaşı da lekenin çıkmasıyla doğrudan bağlıdır. Bazı koltuk kumaşları lekeyi dokulara işlediği gibi, bazı kumaşlar da ise leke kumaşa nüfuz etmez ve yüzeysel kalır. Yüzeysel kalan bir leke hızlıca kumaştan ayrılır.

Koltukta bir leke oluştuğu zaman çok sulu bir bez yardımıyla bölgeye müdahale ettiğiniz takdirde o bölgede oluşacak kirli suyu çekemeyeceğiniz için o bölgede bir renk tonu farkı oluşur ve o leke dokuya nüfuz eder. Daha önce müdahale edilip başarı elde edilemeyen bu leke dokuya işlediği için çıkma oranı daha düşük olmaktadır. Bizler özel ürünlerle müdahalede bulunduktan sonra güçlü vakum makinesiyle suyu çekerek koltuğunuzda kirli su kalmasına engel oluyoruz.

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama işleminde öncelikle yerinde koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Koltuklarınızı bulunduğu alanda yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Öncelikle özel koltuk yıkama şampuanımızı bir kap içerisinde ne soğuk, ne sıcak olacak ılık bir suyla karıştırarak şampuanımızı jel kıvamına gelecek şekilde hazırlıyoruz. Jel halini alan karışımımız koltuklarınızın içine hapsolan leke ve kirleri kusturarak yüzeye çıkarmaktadır ve yüzeye çıkan bu leke ve kirler güçlü vakum makinesiyle çekilmektedir. İşlemleri suyun koltukta uzun süre kalmaması için bölgesel olarak uygulamaktayız. Bölgesel çalışma temizlik konusunda büyük başarı getirmekte ve başarılı bir temizlik gerçekleşmesinde altın kuraldır. İşlem sonrasında vakum makinesi içerisinde biriken suyu müşterilerimiz gördüğünde çok şaşırmakta ve bu kir benim koltuğumdan mı çıktı diye sormaktadırlar. Koltuklar ne kadar gözle bakıldığında temiz görülse bile içerisinde yüksek oranda kir tutuyor olabilir. Profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Koltuktan Leke Çıkarma İşleminde Nasıl Başarılı Olunur?

Koltuk yıkama işleminden önce koltuğunuzda oluşabilecek leke durumlarında güçlü bir vakum makinesi olmadan lekeye müdahale etmek başarı getirmeyecek ve lekeyi kalıcı hale getirecektir. Leke oluşumu durumlarında, koltuğun kirlendiği durumlarda profesyonel ekipler tarafından koltuk yıkama hizmeti almak en idealidir. Tay tüyü gibi koltuk kumaşları daha kolay temizlenen kumaş cinsidir. Yün koltuk, antika koltuk kumaşları ise lekeyi ve kiri yoğun olarak tutan, doğru ürünlerle temizlik yapılması gerek koltuk kumaşıdır. Kumaşın cinsine göre farklı ürünler kullanılmalı ve koltuk kumaşına zarar verilmemelidir. Kumaştaki dokuya zarar verdiğiniz takdirde müdahale ettiğiniz bölümü yıpranmış veya kel bir duruma getirebilirsiniz.

Hangi Periyotlarda Koltuk Yıkama Hizmeti Alınmalı?

Halı, koltuk, stor perde gibi ev ürünleri için ortalama 6 aylık periyotlarda yıkama hizmeti alınması uzmanlar tarafından da belirtilmektedir. Ev ürünleri tozu ve kiri içerisine hapsettiği için gözle bakıldığında temiz gibi görülse de içerisinde tozlar ve kirler barınmaktadır. Evimizi güzel, düzenli gösteren eşyalarımız tozu toplama ve içinde hapsetme konusunda da başarılıdır. Koltuk yıkama hizmeti alarak sağlığınızı olumsuz olarak etkileyen Astım, Bronşit ve Alerjen gibi rahatsızlıkların ortaya çıkmasını da önlemiş olursunuz. Bakteriler kirli ortamda yaşayarak solunum yoluyla vücudumuza girerek bizi hasta edebilir.

Öykü halı yıkama firması olarak doğal ürünler kullanıyor ve sağlığınızı etkileyebilecek olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. Kimyasal ürün kullanan yerlerden kesinlikle uzak durunuz. Kimyasal karışım kullanılması sağlığı olumsuz etkilediği gibi ürünlere de zarar vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittiğinde koltukta nem kaldığı için 1 gün zarfında kullanılmamasını öneriyoruz.

Sizden Gelen Sorular?

Telefonla hizmet almak için arayan kullanıcılarımız öncelikle koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almaktadır. Şu firma 300 TL ye yıkıyor siz neden 500 TL’ye koltuk takımı yıkıyorsunuz? gibi soruları sizlerden duyuyoruz. Bizler işimizi doğal ürünler kullanarak, güçlü vakum makinesi kullanarak gerçekleştiriyoruz. Koltuğunuzu baştan savma değil bölgesel olarak tertemiz olacak şekilde özenle temizliyoruz. Bizler için günlük fazla sayıda koltuk yıkama işlemi yapmak değil, yaptığımız işten müşterimizin memnun kalmasıdır. Biz müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak devamlılığı sağlıyoruz.

Diğer bir soru da Onlar 15-20 dakikada temizlediler gittiler, Sizin yıkama işleminiz neden 1 saat sürdü şeklinde oluyor. Biz de bir koltuğu 10 dakikada hızlıca yıkayıp çıkabiliriz. Faka bizler müşterilerimizin sağlığını önemsediğimiz ve müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için özenli bir şekilde temizlik hizmeti veriyoruz.

Evde Evcil Hayvan Besleyen Müşterilerimizi Unutmadık!

Evde beslediğimiz evcil hayvanlarımız bize arkadaş olabildiği gibi, bazen bizim çocuğumuz gibi oluyorlar ve yaramazlık yaptıklarında kızmaya kıyamıyoruz. Evcil hayvanlarımız bazen dışkı yapabiliyor ve temizlenmediği takdirde bakteri oluşumu ve kötü bir koku oluşabiliyor. Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti almadan önce evcil hayvan beslediğinizi belirtirseniz özel yıkama işlemi uygulanmaktadır. Evcil hayvan bulunan evlerdeki ürünlere derinlemesine ve dikkatli temizlik uyguluyoruz.

Sizler de İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde yaşıyor ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve %100 hijyenik bir hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir