İstanbul halı yıkama fabrikası olarak bilinen Öykü halı yıkama fabrikası, doğal temizlik ürünleri kullanarak hijyenik temizlik sunar. Halı yıkama fabrikası arandığı zaman İstanbul İl’inin Kağıthane ilçesine hizmet veren Öykü halı yıkama fabrikası verdiği hizmetlerle gönülleri fethetmeye devam ediyor. Halı yıkama temizleme hizmetlerinde siz İstanbul halkına kaliteli hizmeti kapısını 5 yıl önce açmış bulunmaktayız. Yaptığımız binlerce temizlik işlerine müşteri memnuniyetini en yüksek oranda tutan en iyi halı yıkama fabrikaları arasında yer almaktayız.

İstanbul Öykü Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Öykü halı yıkama fabrikası görevi yapan Öykü halı yıkama, halı yıkama hizmetinin dışında  koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama gibi hizmetler de vermektedir. Günlük 2400 m2 halı toplayabilme kapasitesine sahip fabrikamız verdiği hizmetlerle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Halı yıkama hizmetimizde organik ürünler kullanmanın yanında derinlemesine temizlik hizmeti verirken ek olarak halıları dezenfekte etmeyi unutmuyoruz. Halı yıkama temizleme konularında uzun zamandır İstanbul iline profesyonel halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama firmamız, ilk sıralarda kendisini göstermeye devam ediyor.

Uzman Ekibimiz Aracılığıyla Profesyonel Halı Yıkama

Uzman ekibimiz yardımıyla halılarınız dikkatli ve titizlik içerisinde hijyen kurallarına uygun bir şekilde özel halı yıkama parkurunda yıkanmaktadır. Halılarınız yıkama işleminin ardından tertemiz bir şekilde adresinize teslim ediliyor. Halılarınızı uzman ellere teslim eden içiniz rahat bir şekilde teslimat tarihini bekleyin. Hizmetten çok memnun kalacaksınız. Öykü halı yıkama fabrikası müşterilerine sosyal medya hesapları üzerinden kampanyalar da yaparak müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

%100 Organik, Hijyenik Temizlik

İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında en iyi hizmet veren halı yıkama fabrikalarından birisiyiz diyebiliriz. Sağlığınızı ve hijyeni önemsiyoruz. %100 Hijyenik Yıkama, Organik halı yıkama şampuanları kullanarak doğal derinlemesine bir temizlik hizmeti sağladığımızdan sağlığınızı korumuş oluyoruz. Fabrikamızda yalnızca doğal ürünler kullanılmaktadır. Halılarınızın dokularına zarar vermeden profesyonel bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz ürünler sayesinde halınızın kullanım ömrü uzamaktadır. Sağlıksız yapılan yıkamalar halılarda kalıcı hasarlara yol açmaktadır.

Halı yıkama fabrikamıza getirilen halılarınız giriş çıkış esnasında dezenfekte edilmektedir. Geçirmiş olduğumuz bur zorlu dönemde sağlık kurallarına uygun olarak yıkama işlemleri yapılmaktadır. Halılarınız teslim edilirken halının dışına sarılı olarak naylon poşetlerde dezenfekte edilmektedir.

İstanbul içi Ücretsiz Servis Desteği

İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine ücretsiz servislerimizin olduğunu tekrardan belirtmek isterim. Halılarınız kapınızdan teslim alınır ve temizlik işlemleri sonrasında adresinize getirilerek teslim edilir.

Kaliteli yıkama hizmeti alarak profesyonel bir temizlik istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hayallerinizdeki halı yıkama fabrikası karşınızda. Öykü halı yıkama hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Sağlıksız yıkama yapan, yerde halı yıkama yapan firmalardan uzak durmanızı öneririz. Tam otomatik yıkama sistemi tavsiye edeceğiniz sistemlerin başında yer almalıdır. Bazı halılarda sadece özel yıkama uygulandığı için farklı yıkama yöntemi uygulanmaktadır. Kişiye özel yıkama, halılarınızın cinslerine göre ayrılarak, karışmamasını sağlamak amacıyla etiketlenmesi işlemlerine verilen sistemin genel adıdır. Müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyen en büyük konulardan bir tanesi halıların karışması veya hatalı yıkanmasıdır. Halıların karışmaması için ilk olarak etiketleme işlemi yapılmalı ve fabrikaya gelen halılar cinslerine göre ayrılarak uygun yıkama yöntemi uygulanmalıdır. Her halıyı otomatik yıkama makinesine atıp aynı ayarda yıkayamazsınız.

Öykü halı yıkama fabrikamız uzman ekibiyle beraber halı cinsleri hakkında maksimum bilgiye sahip oldukları için en verimli yıkama yöntemleriyle halınızı pırıl pırıl yaparak derinlemesine bir temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir hizmet vermenin başında bilgi gelmektedir. Hata yapmamak, yanlış bir işlem uygulamamak için bilgi olmazsa olmazlardandır.

Halılarınızı uzman eller teslim edin gönlünüz rahat olsun. Aklınıza soru işaretleri kalmasın.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir