İpek halı yıkama hizmetimiz doğal halı şampuanı kullanılarak, yumuşak uçlu fırçalarla halınız zarar görmeden yapılmaktadır. İpek halılar özel halılar olduğu için halı yıkama işlemi esnasında dikkat edilmelidir. En ufak hatalı bir işlem sonrasında geri dönüşü olmayacak sonuçlar ortaya çıkabilir. İpek halı yıkama işlemi titizlikle ve dikkatle yapılmalı, kesinlikle doğal halı şampuanı harici bir ürün kullanılmamalıdır.

İpekhalı yıkama

İpek halılar yün halılarda olduğu gibi dokunarak özenle yapılmakta ve yapımında ipek kullanılmaktadır. Özel bir halı cinsi olan bu halılar yıkama işlemi de diğer halılara göre farklıdır. Suyun ph derecesi bile yıkama işlemi esnasında oldukça önemlidir. İpek halı yıkama fiyatları diğer halılara göre farklılık göstermektedir. Halınıza önem veriyor ve riske atmak istemiyorsanız Öykü halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Evde bazen çeşitli temizlik ürünleri yardımıyla halılar silinmeye çalışılmaktadır. Eğer ipek halınız varsa kimyasal madde içeren temizlik ürünleriyle silmeniz durumunda halınız bozulacaktır ve bu işlemin geri dönüşü yoktur. Evde yıkama yöntemi uygulamak yerine Google üzerinden bu hizmeti sunan firmamızı araştırabilirsiniz. İnternet üzerinde vermiş olduğumuz hizmetler sonrasında müşterilerimiz firmamız için zaman ayırarak yorumlar yapmaktadır. Karar verme aşamasında size yardımı olacağını düşünüyoruz.

İpek halılar firmamızda doğal halı şampuanı kullanılarak yumuşak uçlu fırçalarla temizlenir ve halılarınız zarar görmez. Kapalı kurutma odalarında kurutulduğu için de dış etkenlerden, güneş ışınlarından uzak bir şekilde kurutulur. Profesyonel halı yıkama ekibimiz halınızı büyük bir titizlikle temizler ve teslimata hazır duruma getirir. 6 yılı aşkın bir süredir halı yıkama hizmeti verdiğimiz için halılar konusunda maksimum bilgiye sahibiz. Öykü halı yıkama ile halılarınız güvenli ellerde!

Müşteri hizmetleri numaramızdan bizleri arayıp randevu oluşturabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bir diğer hizmetimiz olan Nepal halı yıkama hizmetimize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir