Yatak yikama

Yatak Yıkama

Yatak yıkama hizmeti titizlik gerektiren ve dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir. Yataklar bilindiği üzere kirlendiği zaman sarı lekeler oluşmaktadır. Uzun süre üzerinde yatmış olduğumuz yataklar kıl dökülmesi, deri dökülmesi sonucu Maytlar’dır. Ter, nem ile beraber bu bakteriler salgıladığı dışkı, salgıyla yatakları sarartırlar. Yatakta oluşan sarılıkları mayt bakterisinin oluşturduğunu bilmenizde fayda var diye düşünüyorum.
 
İstanbul Öykü halı yıkama firması olarak tüketicilere profesyonel bir şekilde yatak yıkama hizmeti sunuyoruz. Uzun zamandır vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri arasında yer alan yatak temizleme, temizleme hizmetimizle müşteri memnuniyetini ayağınıza kadar getiriyoruz.

Yatak Temizliği Aşamaları

Islatma:

Bu aşamada yataklarının oksijen karışımıyla öncelikli olarak püskürtme yöntemiyle ıslatılır. Islatma işleminin ardın ortalama beş dakika bir süreç beklenerek kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır. Kullanılan oksijen bazlı karışımla beraber anti bakteriyel bir temizlik sağlanmış olur.

Leke Çalışması:

Bu aşama önemli ve bilgi gerektiren bir aşamadır. Leke çıkarma aşamasında lekenin olduğu bölgeye lekenin güçlük derecesine göre karışım püskürtülür ve bölgeye müdahale edilir. Leke çalışması sayesinde lekenin olduğu bölgede başarılı bir çalışma gerçekleşmiş olur.

Vakumlama:

Güçlü vakumlama cihazıyla sıra atlamadan yatağınızda yer alan kir, su çekilerek yatağınız tamamen hijyenik bir hal alır. Vakumlama işleminin ardından yatağınızdan ayrıştırılan su sonrasında yatak nemli kalmaktadır. Ortalama 1 gün yatağı kullanmamanız firmamız tarafından uygulanan işlemin ardından tarafınıza belirtilmektedir. Yatağınız tamamen kurumuş olduğunda rahatlıkla güven içerisinde kullanabilirsiniz. Antibakteriyel temizlik hizmet veren firmamız sağlığınızı önemsiyor.

Antibakteriyel Yatak Yıkama

Yataklarımız uykumuzu almamızda önemli olan ev araçlarıdır. Temiz bir yatakta insanlar daha rahat uykusunu almaktadır. Tabi yatağın özelliklerinin yanında temizlik konusu da uykumuzu almamızda, rahat uyumakta önemli bir faktördür. Yataklar bakteri ürettiği zaman kötü bir koku yayarlar ve bu nefes alırken bizi rahatsız eder. Bu yüzden yatak temizliği önemli bir noktadır. Anti-bakteriyel yatak yıkama hizmeti veren firmamız uzun zamandır vermiş olduğu hizmet doğrultusunda bu alanda da uzman olmuş durumdayız.

Temizlik özen ve bilgi gerektiren bir hizmettir. Anti – Bakteriyel yıkama hizmeti veren firmaları tercih ederek derinlemesine ve başarılı temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yatak yıkamayla ilgi aklınıza takılan soru varsa, randevu alma istiyorsanız 0541 822 38 21 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine uzun zamandır yatak yıkama hizmeti veren firmamız yaptığı işlerde büyük başarı yakalamıştır. Bu başarının nedeni doğru ve doğal ürünleri tercih etmemiz ve işimizi severek özenle yapmamızdır. Yıllarında verdiği tecrübe de doğru işlem yapmamızın en büyük etkenidir.

İstanbul Yatak temizliği hizmeti almak için bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Yatak yıkama hizmetimiz yerinde yıkama hizmeti yöntemiyle yapılmaktadır.

İstanbulda Yatak Yıkama Temizle İşlemlerinde Neden Başarılıyız?

Profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olmamız.

Doğru ve başarı elde edebilecek ürünleri tercih etmek.

İşimizi özveriyle severek yapmamız.

Müşterilerimize Güler yüzlü davranmamız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermemiz başarılı bir firma olmamızın etkenleri olarak görüyoruz. Yatak yıkama firmaları arasından bizi tercih ederek aldığınız hizmetten memnun kalabilirsiniz.

İstanbul Öykü Halı Yıkama Fabrikası, Yatak Temizleme Servis Bölgeleri

Kağıthane yatak temizleme

Beşiktaş yatak temizleme

Şişli yatak temizleme

Beyoğlu yatak temizleme

Levent yatak temizleme

Sarıyer yatak temizleme

Mecidiyeköy yatak temizleme

Ayazağa yatak temizleme

Güngören yatak temizleme

Başakşehir yatak temizleme

Gaziosmanpaşa yatak temizleme

Eyüp yatak temizleme

Bahçelievler yatak temizleme

Bayrampaşa yatak temizleme

Zeytinburnu yatak temizleme

Bağcılar yatak temizleme

Üst kısımda belirtmiş olduğumuz üzere, yatak temizliği hizmeti için ücretsiz servis bölgelerimiz yer almaktadır. İstanbul’un bu ilçelerin birisinde ikamet ediyorsanız, Öykü halı yıkama fabrikasından yatak temizliği hizmeti alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Call Now ButtonHEMEN ARA