Step hali yikama

Step Halı Yıkama

Step halı yıkama hizmetini uzun zamandır İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine ücretsiz servislerimizle profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Halı yıkama işlemlerinde halı cinslerine göre ayrım yapıldığından ve halıya özel yıkama yapıldığından bahsediyoruz.

Step halı yıkama işlemi diğer halı cinslerine göre özel bir halı cinsi olduğu için yıkama işlemi de daha dikkatli yapılması gerekmektedir. Step halı üzerinde yanlış uygulanacak bir işlem halının dokularının zarar görmesine veya parlaklığını kaybetmesine yol açabilir. Kullanılan su içerisinde kireç bulunması ise halınızın tüylerini sertleştirecektir. Değeri yüksek olan step halılar yıkama işleminde hata yapılmadan uzman ekipler tarafından yıkanmalıdır.

Step Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Step halı temizleme  işleminde tüyleri çok yumuşak olan bu halı sert uçlu fırçalarla kesinlikle yıkanmamalıdır. Step halı temizleme işleminde at kılıyla yapılmış olan yumuşak uçlu fırçalar kullanılmalıdır. Step halı ipleri hassas ve farklı bir doku yapısına sahip olduğu için yıkama işleminde kullanılan şampuanın da doğal olması gerekmektedir. Bu halı cinsine içinde kimyasal bulunan ürün kullanımı uygulanırsa halınız yanabilir. Step halı temizliği için firma seçimi yaparken seçerken araştırmalı ve özenle seçim yapmalısınız.

Step halı temizliğinde tecrübeli olan firmamız uzun zamandır halı yıkama işleriyle uğraştığı için yeterli tecrübeye sahip olmuştur. Her türlü halı cinsini yıkayarak güzel bir tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Bazı halı cinslerinde halıya özel yıkama yapılmakta, bazı halılar ise otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılar kapalı kurutma odasında kurutulmaktadır.

Halı yıkama işlemleri büyün bir dikkat dahilinde gerçekleşmesi gereken işlemdir. Halılarda dokulara zarar vermemek ve halının canlılığını kaybetmemesi için bilgi dahilinde dikkatle müdahale yapılmalıdır. Halılarda yapım esnasında kullanılan ipliğe malzemeye göre farklılık gösterdiği için her temizlik ürünü her halı için uygun olmamaktadır. Biz tecrübeli ekibimize güvenerek halılarınızı biliyor ve profesyonel bir yıkama hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde yaşıyor ve Step halı temizleme fabrikası arıyorsanız firmamızı arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Firmamızın Anti-bakteriyel ve Hijyenik yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sormak istedilerinizi sorabilir, hizmet almak için randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul için aralıksız olarak çalışıyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA