Shaggy hali yikama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama rehberinde yer alan çok merak edilen Shaggy halı nasıl yıkanır? Shaggy halı yıkandıktan sonra neden sararır? Shaggy halıların sararmaması için ne yapılmalıdır? sorularını yanıtlayacak ve Shaggy halı yıkama hizmeti hakkında genel bilgiler paylaşacağız.

Shaggy Halılar Nasıl Yıkanır?

Shaggy halılar uzun tüylü halılar olarak göze hemen çarpmaktadır. Evimizde yere serilmiş shaggy halılara bastığımızda ayaklarımız sanki içine gömülüyormuş hissi uyandırır ve tüyleri yumuşacıktır. Shaggy halılar her ne kadar kullanışlı olsalar da kir ve tozları uzun tüyleri arasında barındırmakta ve kolay kolay bırakmamaktadır. Shaggy halı temizliği işlemi öncesinde içinde yer alan yabancı parçalardan arındırıldıktan sonra temizlenme, yıkanma işlemine girmesi gerekmektedir. Bu halılar temizlenmeden yıkama işlemine sokulursa halı temizlenir ama içerisinde yer alan pislikler çıkmış olmaz. Özenle temizlenmesi gereken bu halı cinsi biraz insanı uğraştırmaktadır.

80’lerde popüler olarak kullanılan bu halı cinsi hala günümüzde popülerliğini korumakta ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Shaggy halı temizleme fabrikaları arasında işini özenle yapan bir firma tercih ederek kaliteli, hijyenik bir hizmet almış olursunuz. Sağlığımız açısından halı temizliği önemlidir.

Tek bir çeşit Shaggy halı cinsi olmadığı için yıkama işleminde halı cinsine uygun doğal ürünler kullanılmalı ve doğru yıkama yöntemi uygulanmalıdır. Yün shaggy, Flokati shaggy, Deri shaggy, Akrilik shaggy gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her shaggy halıyı aynı ürünle otomatik makinede yıkayamazsınız. Bu noktada halıya uygun ürün ve doğru yıkama yöntemi seçilir. Akrilik bir üründe ağartıcı özelliğe sahip şampuan kullanırsanız halıyı yakmış olursunuz.

Shaggy halı içerisinde kalıntıları dökerek veya bir makine yardımıyla güzelce temizleyerek yıkama işleminin ardından %100 Hijyenik ve derinlemesine bir temizlik işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Bazı cins shaggy halılar kapalı kurutma odasında kurutulduğu zaman sararma yapabiliyor. Bu yüzden güneş ışını görmeden özel hazırlanmış açık havalı ortamda kurutulabilir.

İstanbul halı yıkama firmaları arasında Öykü halı yıkama firmamızı tercih ederek profesyonel halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama konusunda kendimize güveniyoruz. Uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmetler doğrultusunda kadromuz gerekli tecrübeyi elde etmiştir. Sizlere sağlıklı derinlemesine temizlik hizmeti sunmaktayız.

Call Now ButtonHEMEN ARA