Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Nepal halı yıkama işlemi diğer halı yıkama işlemlerine göre en zahmetli olanıdır, bir o kadar da dikkat edilmesi gerekir. İstanbul halı yıkama firmaları arasında Öykü halı yıkama fabrikası olarak hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Halı yıkama temizleme hizmetimizle de karşınızdayız.

Nepal halı, işçilik, görsellik, değer bakımından halı çeşitleri arasında ayrı bir yeri olan halı türüdür diyebiliriz. Ev dekorasyonuna önem veren kişilerin yoğun olarak tercih ettikleri bir halı türüdür. Uzun bir zaman önce ilk olarak Tibet’te üretilmiş, yaygın olarak bu bölgede kullanılmış ve günümüzde Dünya çapında kullanımı tercih edilen bir halı türüdür. Nepal halılar diğer halı cinslerine göre biraz daha fazla toz tutmaktadır. Bu kadar bizim için değerli olan Nepal halımı halı yıkama firmasına neden vereyim? Evde silerek temizlerim! diyorsanız halınızın renklerine zarar verebilir ve istediğiniz hijyeni, temizliği elde edemezsiniz.

El dokuma halı yıkama hizmetinde uzman olan firmamıza halılarınız hüven içerisinde teslim edebilirsiniz. Nepal halı yıkama fiyatları da sitemizde yer almaktadır. Halı yıkama işlemlerinde uzman kadromuzla sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bugün kadar halı yıkama işlemi de dahil olmak üzere binlerce el dokuma halı yıkama işlemi yapmış bulunmaktayız. Halılarınız bizimle güvenli ellerde!

Halı yıkama işlemlerinde ürün seçimi sağlığı direk olarak etkilediği için kullanılan ürünün doğal olup olmadığı önemlidir. Buna göre bakacak olursak halının dokusunun zarar görüp görmeyeceği, renk canlılığının gidip gitmeyeceği de kullanılan temizlik solüsyonlarına bağlı diyebiliriz.

Halı silme işlemini evde yapabilirsiniz fakat firmadaki gibi bir temizlik gerçekleştiremezsiniz. Firmaya giriş yapan halılar otomatik makinelerde, özel yumuşak fırçalarla, doğal ürünler kullanılarak gerçekleştikten sonra, durulama ve sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkma işleminde halının içerisinde su kalmadığı için çok net bir temizlik elde etmiş olunur. Kurutma işleminin ardından da halınızı tertemiz bir şekilde teslim alarak evinize serebilirsiniz.

Nepal Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul bölgesinde halı yıkama hizmeti veren firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Öykü halı yıkama fabrikası olarak halıya özel yıkama işlemi uygulamaktayız. Halılarınızı %100 hijyenik bir şekilde temizliyoruz. Bizlere 0541 822 3821 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA