Kilim Yıkama

Kilim Yıkama

Kilim yıkama işlemi ev hanımların en çok zorlandığı noktadır. Kilimler ev, işyeri içerisinde bütün tozu ve kiri içerisine hapsetmektedir, aynı zamanda serilmiş olduğu ortamı görsel açıdan güzel görüntü ortaya çıkarmaktadır. Kilim, halılar için evimizin, iş yerimizin kıyafeti görevi aldığını da söyleyebiliriz.

Uzun zamandır siz değerli İstanbul halkına Gözde halı yıkama fabrikası olarak kilim yıkama hizmeti veriyoruz. Fabrikamız bünyesinde her türlü halı yıkamakilim yıkama ve temizlik hizmetleri verilmektedir. Uzun zamandır verdiğimiz hizmetten ötürü son derece profesyonel bir ekip oluşturmuş olup, halı yıkama sektöründe profesyonel halı yıkama firmaları arasında zirvedeyiz diyebiliriz.

Öykü halı yıkama olarak işimizi büyük bir titizlikle yapıyor, her geçen gün servis bölgelerimize bir yenisini ekliyoruz. Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti bizim için önceliklidir. Doğal ürünler ve halılara uygun fırçalar kullanarak ürünlerinize zarar vermiyor, dokularını zedelemiyor, parlaklığı gitmeden derinlemesine bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Sosyal medya üzerinde hakkımızda yapılan olumlu yorumları görmek bizi memnun ediyor, işimize verdiğimiz önem doğrultusunda ne kadar başarılı olduğumuzu bize hissettiriyor.

İstanbul bölgesinde Kilim yıkama firmaları arasında sizler de bizi tercih ederek %100 hijyenik, derinlemesine bir temizlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 0 541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA