İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İstanbul’da İpek halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama firmamız, siz müşterilerini profesyonel halı yıkama hizmetiyle memnun etmektedir. Özel halı sınıfında yer alan İpek halılar, firmamızda özel olarak yıkama işlemine girer ve canlılığını kaybetmeden ,tertemiz bir şekilde adresinize teslim edilir.

İpek Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

İpek halılar, makine halıların aksine özel bir şekilde ayrı olarak yıkanmaktadır. Sonuç olarak, bu cins halılar özel halı olarak adlandırılır. Makine halılarının üretimi doku yapısının aksine, bu halılarda yanlış bir işlem geri dönüşü olmayan sonuçları ortaya çıkarabilmektedir. Lakin, bu halı cinsi değer bakımından da diğer halı cinslerine göre daha özel kategoride yer almaktadır.

İpek halı yıkama fabrikası, ararken karşınıza birden çok firma çıkmaktadır. Seçim yaparken eski firmalara ve yorumlara dikkat etmenin faydalı olacağını düşünüyoruz. Firma seçimi yapacağınız zaman işinin ehli ve uygun fiyatlara hizmet veren firmaları tercih etmek, sizin için önemli bir unsur olabilir.

Halılar, yapısı bakımından ev içerisinde tozu ve kiri içerisine hapsetmektedir. Halı dışarıdan her ne kadar temiz gibi durursa dursun, zamanla renginin matlaştığını görebilirsiniz. Uzmanlar halıların 6 ayda bir yıkatılması gerektiği yönünde açıklama yapmaktadır. Sağlığınız açısından sizler de dilerseniz belli periyotlarda halı yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Öykü halı yıkama fabrikası, siz değerli İstanbul halkına uzun zamandır hali yikama ve temizlik hizmetleri vermeteyiz. Hatta, halı yıkama fiyatlarını en makul şekilde ayarlıyor, doğal ürünler kullanarak sizlere profesyonel halı yıkama, temizlik hizmeti sunuyoruz. Hatta, sizlere profesyonel hizmet vermekte olan firmalar arasında, ön saflarda yer almaktayız.

Leke Çıkarma Garantisi Var Mı?

Leke çıkarma işlemlerimizde garanti vermemekteyiz. Bazı halıların dokuları zarar görebileceği için, doğal ürünlerle leke çıkarma işlemini uygulamaktayız. Bazen lekeler çıkabilirken, bazen de halının cinsine göre leke çıkarma işlemi başarısız olabilmektedir. Lekesi çıkmayan halılara, ikinci bir yıkama işlemi yapılıyor ve leke çıkmamışsa o şekilde teslim edilmektedir. Oysa ki, evde leke oluşan halıya bilinçsiz bir şekilde müdahale, halıdaki leke dokuya işleyerek kalıcı olabilmektedir.

Halı yıkama konusunda, Öykü halı yıkama firması olarak, kendimize güveniyoruz lakin işimizi severek yapıyoruz. Halılarım ilk gün aldığım gibi tertemiz olsun istiyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlara, profesyonel hizmet alabileceğiniz firmamızdan memnun kalacak, sürekli bizimle çalışmayı tercih edeceksiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Call Now ButtonHEMEN ARA