Bünyan Halı Yıkama

Öykü Halı Yıkama firmasında Bünyan halı yıkama işlemleri otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden derinlemesine yıkanmaktadır. Yıkama işlemlerinde halınızın cinsine özel makineleri tercih ediyor ve hiçbir şekilde içeriğinde kimyasal madde bulundurmayan halı yıkama şampuanlarını kullanıyoruz. Bünyan halı yıkama işlemlerinizi en iyi ve en güvenilir şekilde Öykü Halı Yıkama firmasına yaptırmak için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bize ulaşmak olacaktır.

Öykü Halı Yıkama firmasında yapılan Bünyan halı yıkama işlemlerinde halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden sizlere %100 sorunsuz ve temiz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bünyan halı yıkama işlemlerini sırası ile tamamladıktan sonra alanında uzman olan personellerimiz halılarınızın kontrolünü yapıyor ve özel kılıflar yardımı ile halılarınızı paketleyerek kötü ve nem kokularına karşı koruma altına alıyoruz. Adresinize teslim edilecek olan halılarınız bu özel kılıfları sayesinde korunarak servis aracımıza yükleniyor ve kapınıza kadar getiriliyor.

Bünyan Halı Nasıl Yıkanır? Nelere Dikkat Edilmelidir?
Bünyan halı özel bir halı cinsi olduğu için direk yıkama işlemine sokmak halıya ciddi zararlar verebilir. Bu tip özel halılar için özel fırçalar bulunmakta ve özel solüsyonlar kullanılmaktadır. Hatta bazı durumlarda suyun ph değeri bile halının rengine ve canlı görünümüne zarar verebilmektedir.

Uzun zamandır İstanbul bölgesinde vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetimizde %99 oranda müşteri memnuniyetini yakalamış bulunmaktayız. Halı cinsleri ve halı yıkama konularında yıkama yapan personelin bilgi seviyesi, tecrübesi ve deneyimi çok önemlidir. Yıkama esnasında halılar birbirine temas ettirilmemeli, karıştırılmamalı ve titizlik ile belirli bir sıra izlenerek işlem gerçekleştirilmelidir.

Öykü Halı Yıkama firması severek kullandığınız halılarınızı size güven ve hijyen içerisinde tekrar sunmak için her zaman hizmetinizdedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA