Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama

Bambu Halı Yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama firmamız her halı cinsine göre farklı halı yıkama yöntemi ve şampuanları kullanmaktadır. İstanbul bölgesine uzun zamandır bambu halı yıkama hizmeti dahil olmak üzere, her halı cinsine yıkama temizleme işlemi uygulamaktayız.

Bambu bitkisi Asya’da yetişen, her türlü alanda çeşitli işlerde kullanılabilen, günde 90 cm civarında uzayabilen devasa, yararlı bitkilerdendir. İnsan sağlığı ve oksijen bakımından da çok yararlı olan bambu bitkisi son zamanlarda ipli haline getirilerek halı dokuma işleminde yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Bambu ipliği sağlıklı ve organik bir iptir ve yanlış müdahale sonucu kolayca hasar görebilir ve deforme olabilir. Nepal halı, step halı gibi özel bir ipliğe sahip olduğu için halı yıkama yöntemi de diğer halılara göre daha farklıdır.

Halı Yıkama temizleme hizmeti için uzman servislere halınızı teslim etmelisiniz. Bambu ipliğinden üretilen bu organik halı cinsinin suyun PH oranının yüksek olmasının bile bambu halı’yı deforme ettiğini biliyor muydunuz? Bambu halı kullanımı her ne kadar konforlu olsa da temizliği bir o kadar zahmetli, profesyonellik gerektiren bir iştir. Yanlış bir ürün kullanımı sonucu halının dokusuna zarar verebilir, halınızın kullanım ömrünü kısaltabilirsiniz. Bambu halı yıkama fiyatları da normal halı yıkama işlemine göre daha farklıdır. Hizmet vermiş olduğumuz İstanbul için halı yıkama fiyatları sitemizde yer almaktadır. Büyün halı yıkama fiyatlarına sitemizden erişebilirsiniz.

Özel bir türe sahip halı cinsleri yıkama işlemi yapılırken dikkat edilmelidir. Bambu cinsi halılar yıkama işlemine girerken suyun PH derecesi bile halıyı bozabilir. Halıya suyu döktükten sonra halımın rengi neden aktı diye üzülmemek için işinin ehli bir firmayla anlaşarak, profesyonel yıkama hizmeti alabilirsiniz. Uzun zamandır vermiş olduğumuz halı yıkama hizmeti neticesinde bir çok yorum almış bulunmaktayız. Bambu halı yıkama yorumları olarak da inceleme yapıp fikir sahibi olmak mümkün! Fakat, farklı sitelerde yer alan bütün yorumlara göz atmak da çok önemlidir. Çünkü hizmet aldıktan sonra keşke demek bize bir çözüm getirmiyor.

Halı yıkama hizmeti alabileceğiniz Öykü halı yıkama fabrikası ile halılarınız %100 hijyenik olarak derinlemesine temizlenir. Paketleme esnasında halılarınıza dezenfektan işlemi de uygulanmaktadır. Halılarınız güveli ellerde…

Call Now ButtonHEMEN ARA