Hijyenik Temizlik

Hijyenik Temizlik

Doğal ürünler kullanarak halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama fabrikamızda siz değerli müşterilerimize %100 Hijyenik yıkama hizmeti vermekteyiz. Uzun zamandır halı yıkama ve temizlik hizmeti verdiğimiz için müşterilerimizin isteklerini biliyor ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine hizmet veren firmamızı tercih ederek Hijyenik temizlik almak ister misiniz? Sizlere bir telefon kadar uzağız. Halı yıkama işlemleri zahmetli işlerdir. Bu tür yıkama işlemlerinde halılar hakkında bilgi sahibi olmak ve bu doğrultuda halılara müdahale etmek çok önemlidir. Halı yıkama işleminde yapılacak bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya koyarak halınızı kullanılamaz hale getirebilir. Bu nedenle her zaman söylediğimiz gibi firma seçimi yaparken dikkat diyoruz!

%100 derinlemesine hijyenik yıkama hizmeti veren firmamızı tercih ettiğinizde sonuçlardaki farkı gözlerinizle görebileceksiniz. Anti-bakteriyel halı yıkama astım gibi rahatsızlıkları olan müşterilerimizin yoğun olarak talep ettiği, halıları dokularına, iplerine kir, pislik gibi maddelerin halıya yapışmasını önleyici özelliktir.

Öykü halı yıkama olarak doğal temizlik ürünleri kullanıyor ve halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Halılarınız yıkama esnasında içerisinde yer alan yabancı maddelerden ve kirlerden tamamen arınır. Temizlik denildiği zaman lafta değil, uygulama da yapılması gerekmektedir. Yıkama esnasında fırçaların yardımıyla halılarınız tamamen temizleniyor.

Halılarda kimyasal ürün kullanıldığı zaman daha mat olurlar ve kolay kir tutarlar. Kimyasal ürün kullanımında ayrıca halınızın dokuları hasar göreceği için kullanım ömrü kısalmaktadır. Halılarda ilk işlemlerde belli olmasa bile zamanlar dokular yıpranma yaşar ve ilerleyen yıkamalarda yırtılmasına neden olabilir. Evcil Hayvan Beslemekten Korkmayın! Evlerinde evcil hayvan besleyen tüketiciler çoğunlukla halı yıkama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Evcil dostlarınız evinizi, halılarınızı kirletiyorsa korkmayın. Uygun halı yıkama hizmetlerimizle derinlemesine temizlik yapıyoruz ve oluşan bakteriler tamamen yok oluyor.

Evinizde beslemiş olduğunuz kedi, köpek türü canlılarda halı üzerine dışkı yapılması durumunda halıda bakteri oluşumu gerçekleşir ve halı kötü koku yaymaya başlar. Başınıza geldiyse temiz yıkanmama durumlarında halınız temizlik işleminden sonra eve geldiğinde o bölgeyi koklarsanız kötü koku kaldığını fark etmiş olmalısınız. Güzel bir yıkama sonrasında idrar olan bölgede kötü bir koku kalmaması gerekmektedir.

Bizler Öykü halı yıkama fabrikası olarak %100 hijyenik bir temizlik sağlayarak sizlere gerçek bir yıkama hizmeti veriyoruz. Bizimle çalıştıktan sonra bizlerden vazgeçemeyeceğinizi söylemek isteriz. İşimizi severek yapıyor ve maksimum başarı elde ediyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA