Halıların İnsan Sağlığına Etkisi

Evimizde geçirdiğimiz zaman içerisinde ayaklarımızla, elimizle sürekli temas halinde olan halılarımız kirli olduğunda sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. Halılar evdeki tozu içerisinde toplayan, kolaylıkla bakteri üreten ev ürünleridir. Hayatımızın büyük bölümünü üzerinde geçirdiğimiz halılarımızı yılda en az 3 kez yıkanmasını tavsiye ederiz.

Sağlığımızı göz önüne aldığımızda halı yıkama işlemi büyük önem arz etmektedir. Halı yıkama temizlik esnasında halıların tutulduğu yer, kullanılan ürünlerin anti-bakteriyel olması, yıkanmış olan halının içindeki su ile tamamen ayrışması, kurutulduğu yerin hijyenik olması sağlığımız açısından oldukça önemlidir.

Uzun zamana dayalı tecrübemize dayanarak işimizin uzmanı olduğumuzu kanıtladık. Tüketicinin sağlığı ve memnuniyeti bizim için en ön planda yer almaktadır. Temizlik hizmetlerimizi büyük bir hassasiyet içerisinde gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimiz aşama aşama olarak ilerlerken, sağlığınıza olumsuz etki edebilecek ürün kullanımından uzak duruyoruz. Kirli olarak teslim aldığımız halılarınız parlak, tertemiz bir hal alıyor.

Otopark gibi yerlerde betonun üzerine direk serilerek, sert fırçalar ve tazyikli suyla halılarınız zarar görerek sağlıksız bir şekilde yıkandığına şahit olduk. Bu yüzden halı yıkama fabrikası seçerken kurumsal firmaları tercih etmeye dikkat etmelisiniz.

Öykü halı yıkama firması olarak İstanbul bölgesine halı yıkama, ev tekstil ürünleri temizliği olarak halı yıkama temizleme hizmetleri vermekteyiz. Sizler de 541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA