Halı yıkamada ne kullanıyoruz? Halı yıkama işleminde kullanmış olduğumuz bitkisel ürünlerden bahsedelim. Hijyenik temizlik nasıl yapılır? öğrenelim. Öncelikle olayın kökünden başlamamız gerekirse halı yıkama konusunda bilgili olmak ve tecrübeli olmak bu sektörün olmazsa olmazlarındandır. Halı yıkama konusunda sizlere verilen hizmette ne gibi incelikler olması lazım, neden doğru yıkama önemlidir sıralı olarak açıklayacağız. Profesyonellik bu hizmette ne gibi avantajları tarafınıza dahil eder.

Halı Yıkama’da Ne Tür Ürünler Kullanmayı Tercih Ediyoruz?

İstanbul Öykü halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama işlemlerinde uygulamak için araştırmalar, testler yaparak farklı ürünleri test ediyoruz. İnsan sağlığına olumsuz etki etmeyecek bitkisel ürünler ilk tercihimiz olmaktadır. Ek olarak lekeli olan bölgelere özel karışım uygulamaktayız. Kullandığımız ürünlerin kesinlikle sağlığınıza olumsuz etkisi olmaz. Ayrıca Anti-bakteriyel ürünler olduğu için Alerjik durumların ortaya çıkması, tırmanması durumları da söz konusu olamaz.

Halı Yıkama Konusunda Bilgili Olmak Neden Önemli?

Halı yıkama işleminde yapılabilecek en ufak bir hata halınızda geri dönüşü olmayan sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Halılara yanlış yıkama işlemi uygulandığında halı canlılığını kaybedebilir, dokuları zarar görebilir, renk salabilir, iplerinde kopma yaşanabilir. Yazmış olduğumuz ortaya çıkabilecek sorunlara baktığımızda halı yıkama profesyonellik gerektiren bir hizmettir diyebiliriz. Sizler de bu tür ortaya çıkabilecek sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız halı yıkama firması seçerken dikkatli olmalısınız.

Halı Yıkama Fabrikası Nasıl Olmalıdır?

Halı yıkama işlemi kapsamlı bir hizmettir. Halılar öncelikle adresten alınır, toz alma işlemine girer, cinslerine göre ayrılan halılar için ayrı yıkama yöntemleri ve şampuanlar seçilir, halı yıkama işleminden sonra halılarınız güçlü sıkma makinesiyle içinde su kalmayacak şekilde sıkılır, su ile tamamen ayrılmış olan halınız kapalı kurutma odasına alınır, kurumuş olan halılar kalite kontrol bölümüne alınarak leke inceleme, hav süpürme işlemleri uygulanır. Bu işlemleri eğer doğru bir şekilde  sıralı olarak ve titizlik çerçevesinde gerçekleştirilirse başarılı bir temizlik ortaya çıkmış olur. Bu şekilde uygulanan bir temizlik hizmetinde tamamen Hijyenik bir Temizlik hizmeti almış olursunuz.

Öykü İstanbul Halı Yıkama Fabrikası

Bizler Öykü halı yıkama fabrikası olarak İstanbul ilçelerine vermiş olduğumuz hizmetlerde maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlamış durumdayız. Tüketicilerin uygun fiyatlara profesyonel yıkama, temizlik hizmetleri alabilmeleri için servis bölgelerimizi her geçen yıl daha da genişletmekteyiz. Organik ürünlerle halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, Öykü halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Servis bölgelerimiz sitemizde yer alıyor olup, sadece İstanbul bölgesine hizmet verdiğimizi tekrar belirtmek isterim.
Halı Yıkamada Ne Kullanıyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir