Halı yıkama zamanı nasıl anlaşılır? Halılarımın kirlenip, halı yıkama zamanının geldiğini anlayabileceğim belirtileri nasıl anlayabilirim? O halde halı yıkama hizmeti almak için, doğru zaman olduğunu nasıl anlayabiliriz. İlk olarak, en uzun şartlarda bile uzmanlar bu süreyi 6 periyot olarak belirtmişlerdir. İstanbul Öykü halı yıkama fabrikası olarak biz sağlığınız için yılda 3 kez halı yıkama hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Yapısı İtibariyle Halılar

Halılar yapıları itibariyle kolay bakteri üreten ev eşyalarıdır. Ortamda bulunan tozu, kiri içerisine hapseder. Halılar sadece görüntüyü güzelleştirdiği sanılsa da, ortamda bulunan kiri tozu dokularının içerisine hapseder ve kolay kolay da bırakmaz.

Halı yıkama zamanını nasıl anlaşılır?

Halı yıkama için doğru zamanı Halı kirlendiği zaman ilk olarak canlılığını kaybettiğini, rengini kaybettiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu gözlemlemeler sonucunda kendi kararınızı yıkatmak yönünde alabilir veya kullanmaya devam etme yönünde seçebilirsiniz.

Bunu anlamanın diğer bir yolu da, elinizi halınızın üst kısmında dairesel olarak elinizi sürdüğünüzde, halınız kirliyse sertleşme olduğunu hissedebilirsiniz. Bu tür durumlarda, halılarınızın profesyonel bir halı yıkama fabrikasına teslim edilerek temizliği yapılması anlamını taşımaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama’nın Önemi!

Benim halım kirlenmez! Çok titiz kullanıyorum diyebilirsiniz. Ev tekstili ürünlerinde de olduğu gibi bu ev ürünleri ortamda bulunan tozu ve kiri içerisine hapsettiği için kolay bakteri üretirler. Bu yüzden halınız temiz görünüyor olsa bile belirli periyotlarda yıkatmanız gerekmektedir. Halı yıkama konusunda da alanında uzman, işini doğru yapan firmalar arasında tercih yapmanız gerekmektedir. O kadar fazla halı yıkama fabrikası yer alıyor ki, doğru seçimi yapıp yapmadığını insan yıkama sonrasında gördüğü sonuca göre anlıyor.

Örneğin; halınızın kirli geldiğini gördünüz, tekrardan gönderip yıkama işlemi yapılmasını istiyorsunuz, firma sizi geri çeviriyor ve temizlenerek gönderildiğini söylediğini düşünmek bile gerçekten can sıkıcı. Normal şartlarda öyle bir durum oluşmuş olsa bile firmanın müşteri memnuniyetini sağlamak adına o halıyı alıp tekrardan yıkama hizmeti verip kullanıcıya teslim etmesi gerekir. Bu verilen tekrar hizmet için de ücret talep etmemesi gerekir. Firma seçimi derken tamamen bu noktaya değinmek istedim. Kurumsal firmalar, müşteri memnuniyetine önem veren firmalar bu gibi durumlarda hizmet tekrarı vermektedir. Bu yüzden bu tür firmaların vermiş olduğu yıkama hizmetine profesyonel halı yıkama demekteyiz.

Hijyenik Temizlik!

Hijyenik temizlik konusu ise kullanılan ürünün doğal olmasına, ve yıkama ortamının steril olmasına bağlıdır. Yıkama işlemi titizlikle doğru ürünler kullanılarak yapılıyor ve yıkama ortamı temiz bir durumdaysa burada gerçekleşen temizliği de hijyenik temizlik olarak adlandırıyoruz. İstanbul Öykü halı yıkama fabrikamızda da ek olarak halı yıkama işlemi öncesi ve teslimat öncesinde dezenfekte işlemi uygulandığını ayrıca belirtmeliyim. Tamamen tüketicinin sağlığını koruma ve müşteri memnuniyetini arttırma adına her türlü çalışmayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren Öykü halı yıkama fabrikamız siz değerli tüketicilere %100 hijyenik ve profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Halılarınızın ilk gün olduğu gibi pırıl pırıl olmasını istiyorsanız halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz arasında yer alan koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetlerimizden de uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlara profesyonel halı yıkama hizmeti almak için 541 822 3821 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul bölgesi için servis bölgelerimiz sitemizde yer almaktadır.

Halı Yıkama Zamanı Nasıl Anlaşılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir