Öykü Halı Yıkama, İstanbul’da en iyi halı yıkama fabrikası olmanın sorumluluğunu üstüne alan, uzman ekibi ve son teknolojik araçlarıyla, müşteri sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan halı yıkama markasıdır.

Evlerde kullanılan koltuk, stor perde, yatak, yorgan, halı gibi ürünlerin temizlik hizmetini tüketicilere sunan firmamız, vermiş olduğu profesyonel hizmet doğrultusunda, müşteri memnuniyetini devamlı olarak sağlamış durumdadır. Müşterilerinin yanı sıra İstanbul bölgesinin tamamına hitap etmek isteyen Öykü Halı Yıkama, kendini zamanla geliştirerek, daha fazla hizmet bölgesini aktif duruma getirmektedir.

Öykü Halı Yıkama’nın ulaştığı başarının arkasında, doğal temizlik ürünleri kullanarak insan sağlığını önemsemesi ve uygun fiyatlara hizmet vermesidir. Halı yıkama fiyatları kullanmış olduğu ürün kalitesine ve gerçekleştirilen profesyonel hizmet göz önüne alınarak belirlenmektedir. Halı yıkama sektöründe işini başarıyla gerçekleştiren Öykü Halı Yıkama Fabrikası, yeni başarılara imza atmaya ve müşteri portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

5 yıllık hizmet süresince bir çok temizlik hizmeti gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Açıldığı zamanlarda vermiş olduğu profesyonel yıkama hizmeti doğrultusunda başarılı işler ortaya çıkarmış ve %100 müşteri memnuniyeti kriterini elde etmeyi başarmıştır. Halı yıkama ve Koltuk yıkama hizmetlerinde verilmiş olan tavsiyeler üzerine de müşteri portföyümüz kısa zaman diliminde büyük artık gözlemlemiş bulunmaktayız.İstanbul Öykü halı yıkama başlıca Kağıthane bölgesinde yer almakla beraber çevre bölgelere ücretsiz servisleriyle yıkama hizmetleri vermektedir. Sizler de uygun fiyatlara profesyonel temizleme, yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Son teknoloji temizlik araçlarımız ve uzman kadromuzla beraber halılarınız titizlikle yıkadıktan sonra kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz.

Uzun zamandır yaptığımız çalışmalar sonucu zamanlama ve düzen olarak bütün sistemimizi kurmuş bulunmaktayız. Müşterilerimizin temizlenecek ürünleri alınmadan önce sipariş fişine adet ve metrekare olarak yazılmakta ve müşterimize verilmektedir. Ödeme ise iş bittiği zaman yapılması siz değerli müşterilerimize güven verecektir. Bizler için en önemli olan müşterilerimizin sağlığı, faydalanmış olduğu yıkama hizmetinden memnun kalmasıdır.

Öykü halı yıkama firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak randevu oluşturabilir ve aklınızdaki soruları bize yöneltebilirsiniz. Öykü halı yıkama sağlıklı günler diler.