http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/7-1.jpg
Tarihcemiz

İstanbul Öykü Halı Yıkama

Tarihçemiz

Öykü halı yıkama İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine 5 yıldır halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan battaniye yıkama, yatak yıkama hizmetleri veren lider kuruluşlardan bir tanesidir.

Halı yıkama temizleme işlemlerimizde siz İstanbul halkına doğal ürünler kullanarak yıkama hizmeti vermenin yanı sıra profesyonel temizlik hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Müşterilerimiz halı yıkama hizmeti alırken diğer hizmetlerimizden de faydalanarak güvenilir bir hizmet almanın keyfini sürmektedir.

Uygun fiyatlara kaliteli yıkama hizmeti almayı kim istemez ki! Doğal ürün kullanımı haricinde kaliteli fırçalar kullanarak halınızın zarar görmesini engelliyoruz. Sağlıklı bir yıkama için organik ürünler şart diyebiliriz. Nasıl insan hayatını doğal olmayan ürünler olumsuz etkiliyorsa, halılarınız için de durum aynıdır diyebilirim.

Uygun Fiyatlar

Ucuz halı yıkama

Öykü halı yıkama olarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden herkes faydalansın diye fiyatlarımızı alışageldik dengelerde tutarak ucuz hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Halı yıkama işlemleri basit gibi gelse de inanın otoparklarda yerlere serilip halı yıkama yapan bir yerde halılarınızın yıkandığını gözlerinizle görmüş olsanız halıyı kapınızdan içeri almazsınız. Bu nedenle otomatik yıkama yapan, doğal ürünler kullanan firmaları tercih etmeniz büyük önem arz eder. Bir halı yıkama fabrikası ne kadar doğalsa sağlığınızda o kadar güvence altındadır.

Halı yıkama işlemlerinde fabrikaya gelen halılarınızın giriş çıkış esnasında dezenfekte edildiğini de gururla belirtmek isteriz. Öykü halı yıkama ile sağlığınız güvenli ellerde.

Ucuz hali yikama

Son Teknolojik Araçlar

Profesyonel Çalışma

8 fırçalı tam otomatik yıkama makinesi ve uzman ekibimizle halılarınız çiçek gibi yıkanıyor, verilen tarih ve zamanda adresinize teslim ediliyor. Müşterilerimizin sağlığı ve aldığı hizmetin kalitesi bizim için çok önemlidir.

Müşteri memnuniyeti sağlayabilen firmalar daima göz önünde yer alan firmalar olmaktadır. Bir yer ne kadar iyiyse o kadar olumlu yorum almaktadır. Müşteriye davranış tarzı, uygun zamanda teslimat, pırıl pırıl bir temizlik müşterilerimiz kadar bizleri de mutlu etmektedir.

Bizlerden hizmet alan müşterilerimiz haricinde ilk kez hizmet almayı düşünen tüketicilere de alacakları hizmetten memnun kalacaklarını gururla belirtmek isterim.

En İyi Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul'da En İyisiyiz!

İstanbul halı yıkama ve temizlik hizmetleri veren firmalar arasında en iyi firmalar arasında yer alan Öykü halı yıkama vermiş olduğu doğal yıkama ve organik temizliğiyle zirve konumda yerini korumaya devam ediyor. Firmamız hizmet alıp memnun kalan müşterilerimizin çevrelerini yönlendirmesiyle beraber her geçen gün daha da büyümektedir.

Hizmette sınır tanımıyor, müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Hayalinizdeki yıkama temizlik hizmetini Öykü halı yıkama fabrikası olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Servis ücreti yok, pahalı fiyatlar yok!

Öykü halı yıkama firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz.

En iyi hali yikama fabrikasi

Yıkama hizmetlerimizi görmek için ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikası

Uygun fiyatlara doğal ürünler kullanarak hizmet veren en iyi halı yıkama fabrikasıyız.

Mustafa Ay

Mustafa Ay

Civil Engineering

Özkan İşeri

Özkan İşeri

Sr. Manager

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Fatih halı yıkama