HAKKIMIZDA

Öykü Halı Yıkama, İstanbul ilçelerine halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama gibi temizlik hizmetleri vermektedir. 5 yıllık hizmet süresince bir çok temizlik hizmeti gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Açıldığı zamanlarda vermiş olduğu profesyonel yıkama hizmeti doğrultusunda başarılı işler ortaya çıkarmış ve %100 müşteri memnuniyeti kriterini elde etmeyi başarmıştır. Halı yıkama ve Koltuk yıkama hizmetlerinde verilmiş olan tavsiyeler üzerine de müşteri portföyümüz kısa zaman diliminde büyük artık gözlemlemiş bulunmaktayız.

İstanbul Öykü halı yıkama başlıca Kağıthane bölgesinde yer almakla beraber çevre bölgelere ücretsiz servisleriyle yıkama hizmetleri vermektedir. Sizler de uygun fiyatlara profesyonel temizleme, yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Son teknoloji temizlik araçlarımız ve uzman kadromuzla beraber halılarınız titizlikle yıkadıktan sonra kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz.

Uzun zamandır yaptığımız çalışmalar sonucu zamanlama ve düzen olarak bütün sistemimizi kurmuş bulunmaktayız. Müşterilerimizin temizlenecek ürünleri alınmadan önce sipariş fişine adet ve metrekare olarak yazılmakta ve müşterimize verilmektedir. Ödeme ise iş bittiği zaman yapılması siz değerli müşterilerimize güven verecektir. Bizler için en önemli olan müşterilerimizin sağlığı, faydalanmış olduğu yıkama hizmetinden memnun kalmasıdır.

Öykü halı yıkama firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak randevu oluşturabilir ve aklınızdaki soruları bize yöneltebilirsiniz. Öykü halı yıkama sağlıklı günler diler.

Call Now ButtonHEMEN ARA