Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama fabrikası olarak en uygun halı yıkama fiyatlarıyla, doğal temizlik ürünleri kullanarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En uygun fiyatlarla tarafınıza profesyonel yıkama hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz.

Güngören Halı Yıkama Fabrikası

Güngören Öykü halı yıkama  fabrikası olarak İstanbul’un Güngören ilçesine, ek olarak halı yıkama haricinde, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmetlerimiz yer almaktadır. Dilerseniz bütün bu hizmetlerimiz için uygun fiyatlara profesyonel yıkama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul bölgesinde en iyi halı yıkama fabrikası olan Öykü halı yıkama firmamız tüketicileri memnun etmeye devam ediyor.

Güngören Öykü Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama fabrikası sizlerin ürünlerini doğal halı şampuanları ile yıkamaktadır. Halılarınız otomatik yıkama makinesinde güzelce derinlemesine temizlenir. Halı yıkama aşamaları dahilinde neler yaptığımız ve ne yöntemler kullandığımızı inceleyebilirsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından halılarınız öncelikle cinslerine göre ayrılır ve daha sonrasında halı havuzunda kirlerin yumuşamasının ardından tek tek sırayla yıkama işlemine alınır. Halı yıkama temizleme hizmetlerimizde kendimize sonuna kadar güveniyor ve işlerimizi titizlik ve temizlik dahilinde yürütüyoruz.

Güngören’de En İyi Halı Yıkama Fabrikasıyız!

Öykü halı yıkama fabrikası olarak halılarınızın karışmaması ve kaybolmaması için öncelikli olarak etiketliyor, temizlik işlemi öncesinde ve teslimat sırasında halılarınızı dezenfekte ederek tarafınıza teslim ediyoruz. Sağlığınızı önemsiyor ve işimizi disiplin ve titizlik çerçevesi altında gerçekleştiriyoruz.

İletişim numaralarımızdan bizleri aradıktan sonra oluşturmuş olduğunuz randevu doğrultusunda verdiğiniz adresinizden halılarınız ücretsiz olarak servislerimizle alınır ve temizleme işlemi gerçekleştikten sonra kapınıza kadar gelinip teslim edilir. Kaliteli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için çok önemlidir. Halı yıkama işlemlerinde ilk önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı için doğal ürünleri kullanmayı tercih etmemizdir.

Güngören için Ücretsiz Servis Bölgeleri

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Halı Yıkama
 • Akıncılar Mahallesi Halı Yıkama
 • Gençosman Mahallesi Halı Yıkama
 • Güneştepe Mahallesi Halı Yıkama
 • Güven Mahallesi Halı Yıkama
 • Haznedar Mahallesi Halı Yıkama
 • Mareşal Çakmak Mahallesi Halı Yıkama
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Halı Yıkama
 • Merkez Mahallesi Halı Yıkama
 • Sanayi Mahallesi Halı Yıkama
 • Tozkoparan Mahallesi Halı Yıkama

Üst kısımda da belirtiğimiz gibi bu bölgelerden halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, ücretsiz servislerimizden yararlanabilirsiniz.


Öykü halı yıkama, halı yıkama fabrikaları arasında işini titizlikle yapan ve yaptığı hizmetlerle müşterileri memnun eden başlıca firmalar arasında yer almaktadır. Sitemizde yer alan bilgilere göz atarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA