http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/1-6.jpg

Hizmetlerimiz

Yardım mı lazım?

İletişim numaralarımızdan bizlere hızlıca ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

0541 822 3821
Oykuhaliyikama@hotmail.com

İstanbul Avrupa Yakası Ücretsiz Servis

İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine ücretsiz servis hizmeti veren Öykü halı yıkama fabrikamız sizlere her konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Büyük bir halı yıkama kitlesine, ağına sahip olan firmamız müşterilerini her konuda memnun etmek için elinden gelen çabayı göstermeye devam ediyor.

Ücretsiz servislerimizle beraber kapınıza kadar geliyor temizlenecek ürünlerinizi teslim alıp, temizlik işlemi bittikten sonra kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Öykü halı yıkama fabrikası olarak her zaman bir adım önde olmak için çaba sarfediyoruz.

Öykü Halı Yıkama Servis Bölgeleri

Öykü halı yıkama fabrikası olarak İstanbul Avrupa Yakası için ücretsiz servis bölgelerimiz aşağıda yer almaktadır. Dilerseniz servis bölgelerimizi inceleyebilir, dilerseniz randevu oluşturarak bizlerden hizmet almayı tercih edebilirsiniz.

  • Kağıthane Halı Yıkama
  • Beşiktaş Halı Yıkama
  • Başakşehir Halı yıkama
  • Şişli Halı Yıkama
  • Bahçelievler Halı Yıkama
Ucretsiz servis
Hizli teslimat

Müşterilerimiz Hizmetlerimizden Memnun

Almış olduğumuz telefonlardan, mesajlardan, yorumlardan işimizde başarılı olduğumuzu müşterilerimizden duymaktayız. Kaliteli hizmet vermenin, müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalmasının gururunu yaşıyoruz. Bu yola çıkış amacımızda başlıca olan hedeflerimiz iyi bir temizlik, sağlık, müşteri memnuniyetiydi. Bu konulardan başarılı olduk ve başarımızı devam ettirmek için sürekli azimli bir şekilde devam etmekteyiz.

Sizler de almış olduğunuz hizmetten ne derece memnun kaldığınızı yorum paylaşarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fatih halı yıkama