http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/6-1.jpg

Leke Çıkarma Hizmeti

Leke çıkarma işlemi halı yıkama işlemleri için sıça sorular sorular arasında yer almaktadır. Leke çıkarma garantisi verip vermediğimizi müşterilerimiz sormaktadır.

Leke çıkarma işlemi halıdan halıya, lekeden lekeye göre değişiklik göstermektedir. Halıların dokusuna işlemiş ve nüfuz etmiş olan lekelerin çıkma oranı daha düşük bir ihtimaldir. Yeni oluşmuş lekeler halı yıkama esnasında kolayca kendiliğinden çıkmaktadır.

Tam otomatik yıkama makinesinde yıkama öncesinde halı havuzunda bekletilen halılardaki kirler yumuşar ve yıkama esnasında hem kirler, hem de lekeler fırçalar ve ilaç yardımıyla kolayca halıdan ayrışır.

Leke çıkarma işleminde %95 başarı elde ediyor olsak da leke çıkarma garantisi vermediğimizi üzülerek belirtmek isterim.

Halılarda İnatçı Lekeler

Leke çıkarma ilaçları içerisinde farklı karışımlar barındırdığı için bizler çoğunlukla kullanmayı tercih etmiyoruz. Müşteriye sorulduktan sonra bazen leke çıkarma ilacı kullanarak halılara müdahale ediyoruz.

Halı cinslerine göre bazı halılara leke çıkarma ilacıyla müdahale etmek imkansızdır. Yanlış bir işlemde lekeyi çıkaracağım diye halıyı yakmak mümkün. Akrilik cinsi iplikler farklı bir ilaç kullanımı sonrasında çok kolay etkilenen bir türdür. Beyaz halılarda leke çıkarma işlemi renkli halılara göre daha kolaydır.

Halidan leke cikarma
İnatci lekeleri cikarma

Yağ Lekesi Çıkarma

Daha çok mutfak halılarında sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur diyebiliriz. Yağ lekesi çıkarma en zorlu işlemlerden bir tanesidir diyebiliriz. Hatta imkansız gibi bir durum.

Yağ lekesi çıkarma işlemi normal lekelere göre kat kat daha zordur. Tekrardan belirttiğimiz gibi bazı lekeler kolayca çıkarken, bazı inatçı lekeler malesef halılardan çıkmamaktadır. Örnek verecek olursak almış olduğumuz bir yorumda müşterimiz daha önce defalarca halı yıkama firmalarına halısını yıkatmasına rağmen halısındaki lekeler çıkmazken, bizim yıkadığımız aynı halılarda yer alan lekeler doğal yıkama esnasında çıkmış halı ilk günki haline dönmüştür.

%100 Hijyenik temizlik hizmeti verirken sağlık açısından doğal ürünleri kullanmayı, ucuz ürünlere kaçarak sizlerin sağlığını riske atmaya karşıyız. Pahalı olsun ama insanların sağlığı olumsuz etkilenmesin düşüncesindeyiz. Diğer vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde de titizlik içerisinde işlem uygulamaktayız.

Fatih halı yıkama