http://oykuhaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/09/blog-1.png

Eyüp halı yıkama fabrikaları arasında siz Eyüp halkına ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerine profesyonel halı yıkama hizmeti veren Öykü halı yıkama antibakteriyel yıkama hizmeti veren, sağlığınızı önemseyen öncü kuruluşlardandır.

Eyüp halı yıkama hizmeti alırken profesyonel, işinin ehli firmaları bularak tercih etmek çok önemlidir. Evde bulunan eşyalar zamanla kirlenir yıkama, temizlenme ihtiyacı duyar. Stor perdeler, halılar evimizi dış etkenlere karşı koruyan, evimizi görüntü bakımından zenginleştiren ev eşyalarıdır. Halılar kirlendiği zaman ipleri sertleşirken, stor perde gibi ürünlerde ise sararma gerçekleşir.

Evlerde evcil hayvan besleyen müşterilerimiz ise dışkı, tüy sorununa karşı çoğunlukla çaresiz kalmaktadırlar diyebiliriz. Normal evcil hayvansız bir evde bile yemek yerken, bir şeyler taşırken halılara kırıntı vb. ürünler dökülebilmektedir. Koltukları hiç söylemiyorum bile! Koltuklarla da sürekli vücudumuz temas halinde olduğu için çok çabuk kirlenir.

Eyüp Halı Yıkama ile Hijyenik Temizlik

Öykü halı yıkama firması olarak teknolojik araçlarımızla, tecrübeli kadromuzla kurallara uygun hijyenik bir yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul bölgesinde halı yıkama hizmeti veren bir çok firma yer almaktadır. Bizler de bu firmalar arasında adımızı duyurmak ve insanlara kaliteli hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmakta, her gün kendimizi daha da geliştirmekteyiz.

Eyüp için Ücretsiz Servis Bölgeleri

Öykü halı yıkama firmamız Eyüp bölgesinin  bir çok semtine ücretsiz servisiyle hizmet vermektedir. Kaliteli Profesyonel halı yıkama hizmeti almak için sizler de bizlere ulaşabilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eyüp bölgesi için ücretsiz servisimizin bulunduğu yerler aşağıda yer almaktadır.

Ağaçlı mahallesi, Akpınar mahallesi, Akşemsettin mahallesi, Alibeyköy mahallesi, Çırçır mahallesi, Çiftalan mahallesi, Defterdar mahallesi, Düğmeciler mahallesi, Emniyettepe mahallesi, Esentepe mahallesi, Göktürk Merkez mahallesi, Güzeltepe mahallesi, Işıklar mahallesi, İhsaniye mahallesi, İslambey mahallesi, Kardolap mahallesi, Merkez mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Nişancı mahallesi, Odayeri mahallesi, Pirinççi mahallesi, Rami Cuma mahallesi, Rami Yeni mahallesi
Sakarya mahallesi, Silahtarağa mahallesi, Topçular mahallesi, Yeşilpınar mahallesi

Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilir, talep formu oluşturabilirsiniz. Öykü halı yıkama ile organik, güvenilir temizlik hizmeti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih halı yıkama