Bünyan halı yıkama hizmeti veren firmamız, Bünyan halı üzerinde doğal halı şampuanı kullanarak, yumuşak uçlu fırçalarla yıkama yapar. Özel bir halı cinsi olan bu halı türü yıkama yaparken dikkatli bir şekilde yıkanmalıdır. Bünyan halı yıkama işlemi için profesyonellerden hizmet almak en cazip yöntemdir.

Bünyan halı yıkama

Halılarımız evimizi güzel gösterdiği gibi, ev içerisinde oluşan tozu ve kiri içerisine hapsetmektedir. Belirli bir süreçten sonra bu toz, kir ve doku içerisinde kalan yabancı maddeler bakteri üretebilir. Öykü halı yıkama fabrikası olarak doğal halı şampuanı kullanmaktayız. Anti bakteriyel ürünlerimiz yıkama yapılması sonrasında çok başarı sonuçlar elde etmekteyiz. Halılarınız ilk gün olduğu gibi canlılığını koruyarak, zarar görmeden, tertemiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

6 yılı aşkın bir süredir vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda ekibimiz maksimum seviyede bilgiye sahiptir. Halının cinsi, yıkama şekli, kullanılacak temizlik ürünü ekibimiz tarafından tespit edilip doğru işlem uygulanmaktadır. Profesyonel halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! İstanbul halı yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilir ve aradığınız temizlik hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almış olan kullanıcılarımızın yorumlarını Google içerisinden arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkama işleminiz belirli aşamalardan geçerek tamamlanır;

Halılarınız ilk olarak doğal halı şampuanı kullanılarak yumuşak uçlu fırçalar yardımıyla temizlenir.

Yıkama işleminden geçen halılar ardından sıkma işlemine geçilir.

Halı içerisinde tuttuğu suyu tamamen dışarıya attığında kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır.

Tamamen kuruyan halılarınız kalite kontrol aşamasından sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra paketlenerek müşterimize teslim edilir.

Bazen evde halı yıkama yöntemini deneyen kullanıcılar halıların kuruma işleminden sonra sararma yaptığını belirterek, yıkamaya verdiklerinde sarartılar geçer mi? diye sorularını yanıtlıyoruz. Evde yıkama işleminde halıyı tamamen sıkamadığınız, içerisindeki sudan tamamen arıtamadığınız için halının içinde kirli su kalmaktadır. Halının içerisinde su çıkmadığı için kuruduktan sonra sararma yapmaktadır. Güçlü sıkma makinalarında sıkılan halılar içerisinde su kalmadığı için sarartı yapmazlar. Dilerseniz diğer biz halı yıkama hizmetimiz olan Bambu halı yıkama hizmetimize göz atabilirsiniz.

Hizmet almak ve randevu oluşturmak için 0541 822 3821 numaralı çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. Öykü halı yıkama ile halılarınız güvenli ellerde! Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir