Beşiktaş halı yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş halı yıkama hizmetimizle beraber koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan battaniye yıkama hizmetlerimiz de yer alır. Halı yıkama temizleme hizmeti başlıca olmak üzere, uzman ekiplerimiz aracılığıyla başarılı işler yapmakta, müşteri memnuniyetini maksimum derece de tutmaktayız.

Halı yıkama konusunda sonuç odaklı çalışmalar gerçekleştirerek sağlığınızı korumanın yanı sıra uygun fiyatlarımızla müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Halı yıkama hizmeti dışında 5 yılı aşkın bir süredir vermiş olduğumuz koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetlerimizden de faydalanmak için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlar olsun ama almış olduğum hizmet de profesyonel olsun diyorsanız, isteklerinizi karşılayabilmemiz için bize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Öykü Halı Yıkama Fabrikası

Beşiktaş Öykü Halı Yıkama fabrikası olarak, müşterilerimizin sağlığı bizim için öncelikli olarak gelir. Halı temizleme ve diğer konular hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Bizler sizlerden aldığımız işler sonucu büyümekte, sevginizi ve memnuniyetinizi kazanarak bundan dolayı kendimizle gurur duymaktayız.

Dört mevsim halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Beşiktaş bölgesi trafik bölgesi olduğu için halı teslimatı sırasında bazen ufak aksamalar, gecikmeler olabilmektedir. Güler yüzümüzle müşterilerimize daima hizmet vermek, profesyonel işler gerçekleştirerek, olumlu yorumlarla karşılaşmak, bizleri her zaman mutlu etmiştir. Her geçen gün yeni ürünler çıktığı için sürekli araştırmalar yapmakla beraber, sağlıklı ürünleri bularak sağlığınızı koruyarak halı yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş için Hijyenik Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Öykü halı yıkama firmamız uygun fiyatlara en temiz hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Evimizin görüntüsüne renk katan ve sağlığımıza direk etkisi olan halılarımızın belirli periyotlarda yıkanması önemlidir. Bizler firma olarak işlerimizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine başlıca hizmet veriyoruz. Uzun zamandır sizlere halı yıkama işleri yaptığımız için artık belli bir sistem üzerinden ilerleyerek zamanında hizmet sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi bekleterek sıkmak yerine işlemi daha hızlı halledip yüzünüzü güldürmek için daha dikkatli çalışıyoruz. Sizler de Beşiktaş bölgesinde halılarınızı yıkatmak, temizletmek istiyorsanız bizlere ulaşın. Halı yıkama fabrikası olarak Beşiktaş Yıldız ve Dikilitaş bölgelerinden de aşırı yoğun talep almaktayız. Öykü halı yıkama firması sağlığınızı önemseyerek hijyenik yıkama hizmeti sunar.

İstanbul Öykü Halı Yıkama Fabrikası 2021 Halı Yıkama Fiyatları

Profesyonel Yıkama

Makine halıları : 8 TL M² fiyatı

Shaggy Halı : 9 TL M² fiyatı

Yün halılar : 15 TL M² fiyatı

Isparta Halı : 15 TL M² fiyatı

El Dokuma Halılar : 15 TL M² fiyatı

Bambu Halı : 25TL M² fiyatı

Nepal Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Patchwork Halı : 25TL M² fiyatı

Milas Halı : 25TL M² fiyatı

Ücretsiz Servis Bölgeleri

Beşiktaş bölgesinde yaşayan müşterilerimize ücretsiz servis bölgelerimizi belirtmek isterim. Siz de halı yıkama hizmeti alırken servis ücreti ödemeden profesyonel bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Beşiktaş halı temizleme servis bölgelerimiz;

4 Levent Halı Yıkama, Abbasağa Halı Yıkama, Akaretler Halı Yıkama, Akatlar Halı Yıkama, Arnavutköy Halı Yıkama, Balmumcu Halı Yıkama, Bebek Halı Yıkama, Cihannuma Halı Yıkama, Dikilitaş Halı Yıkama, Etiler Halı Yıkama, Ferahevler Halı Yıkama, Gayrettepe Halı Yıkama, Konaklar Halı Yıkama, Korukent Halı Yıkama, Kültür Halı Yıkama, Kuruçeşme Halı Yıkama, Levazım Halı Yıkama, Levent Halı Yıkama, Mecidiye Halı Yıkama, Muradiye Halı Yıkama, Nispetiye Halı Yıkama, Ortaköy Halı Yıkama, Sinan Paşa Halı Yıkama, Türkali Halı Yıkama, Ulus Halı Yıkama, Vişnezade Halı Yıkama, Yıldız Halı Yıkama şeklindedir.

Öykü halı yıkama olarak uzun zamandır Beşiktaş bölgesine halı yıkama temizleme hizmeti vermekle beraber sağlığınızı önemsediğimizi tekrardan belirtmek isterim. Profesyonel bir temizlik hizmeti almak için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21 yorum “Beşiktaş Halı Yıkama”

Call Now ButtonHEMEN ARA