http://oykuhaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/09/blog-1.png
Besiktas hali yikama

Beşiktaş halı yıkama firmaları arasında İstanbul’un Beşiktaş bölgesine doğal ürünler kullanarak profesyonel yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama hizmetinin yanı sıra koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama hizmetlerimiz de devam etmektedir.

Beşiktaş halı yıkama hizmeti veren firmamız sizlerin sağlığını ön planda tutarak doğal ürünler kullanmakla beraber sizlere profesyonel bir yıkama hizmeti sunmaktadır. 5 yılı aşkın bir süredir Beşiktaş bölgesine hizmet vermekte ve %100 müşteri memnuniyeti yakalamış durumdayız.

Beşiktaş Halı Yıkama ile Hijyenik Yıkama

Öykü halı yıkama fabrikası olarak siz müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Bizler sizlerden aldığımız işler sonucu büyümekte, sevginizi ve memnuniyetinizi kazanarak bundan dolayı kendimizle gurur duymaktayız. Dört mevsim halı yıkatma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Beşiktaş bölgesi trafik bölgesi olduğu için halı teslimatı sırasında bazen ufak aksamalar, gecikmeler olabilmektedir. Müşterilerimize Güler yüzlü davranmak, tecrübemize dayalı olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini vizyonumuzdur. Her geçen gün yeni ürünler çıktığı için sürekli araştırmalar yapmakla beraber sağlıklı ürünleri bularak sağlığınızı koruyarak halı yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş Halı Yıkama ile Profesyonel Hizmet

Halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Öykü halı yıkama firmamız uygun fiyatlara en temiz hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Evimizin görüntüsüne renk katan ve sağlığımıza direk etkisi olan halılarımızın belirli periyotlarda yıkanması önemlidir. Bizler firma olarak işlerimizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası bölgelerine başlıca hizmet veriyoruz. Uzun zamandır sizlere halı yıkama işleri yaptığımız için artık belli bir sistem üzerinden ilerleyerek zamanında hizmet sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi bekleterek sıkmak yerine işlemi daha hızlı halledip yüzünüzü güldürmek için daha dikkatli çalışıyoruz. Sizler de Beşiktaş bölgesinde halılarınızı yıkatmak,temizletmek istiyorsanız bizlere ulaşın. Halı yıkama fabrikası olarak Beşiktaş Yıldız ve Dikilitaş bölgelerinden de aşırı yoğun talep almaktayız. Öykü halı yıkama firması sağlığınızı önemseyerek hijyenik yıkama hizmeti sunar.

Beşiktaş için Servis Bölgeleri

Beşiktaş bölgesinde yaşayan müşterilerimize ücretsiz servis bölgelerimizi belirtmek isterim. Siz de halı yıkama hizmeti alırken servis ücreti ödemeden profesyonel bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Beşiktaş halı yıkama servis bölgelerimiz; 4 Levent Halı Yıkama, Abbasağa Halı Yıkama, Akaretler Halı Yıkama, Akatlar Halı Yıkama, Arnavutköy Halı Yıkama, Balmumcu Halı Yıkama, Bebek Halı Yıkama, Cihannuma Halı Yıkama, Dikilitaş Halı Yıkama, Etiler Halı Yıkama, Ferahevler Halı Yıkama, Gayrettepe Halı Yıkama, Konaklar Halı Yıkama, Korukent Halı Yıkama, Kültür Halı Yıkama, Kuruçeşme Halı Yıkama, Levazım Halı Yıkama, Levent Halı Yıkama, Mecidiye Halı Yıkama, Muradiye Halı Yıkama, Nispetiye Halı Yıkama, Ortaköy Halı Yıkama, Sinan Paşa Halı Yıkama, Türkali Halı Yıkama, Ulus Halı Yıkama, Vişnezade Halı Yıkama, Yıldız Halı Yıkama şeklindedir.

Öykü halı yıkama olarak uzun zamandır beşiktaş bölgesine halı yıkama temizleme hizmeti vermekle beraber sağlığınızı önemsediğimizi tekrardan belirtmek isterim. Profesyonel bir temizlik hizmeti almak için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

13 thoughts on “Beşiktaş Halı Yıkama

  1. Beşiktaş halı yıkama fabrikaları arasında tercih edebileceğiniz bir firma. Beyaz halilarim kirlenmisti verdim 4 gün sonra ilk gün ki gibi bembayaz bir şekilde getirdiler. Başarılı işçilikleri var. Tavsiye ederim.

  2. Hem zamanında hem düzgün iş çıkaran bir firma. Halılarım tertemiz halde geldi. Herkese öneriyoruz.

  3. Halılarımın pırıl pırıl gelmesinin yanı sıra Ödemesini aksilik yüzünden biraz geç yaptım ve sorun etmediler. Hem zamanlı çalışıyorlar, hem de kaliteli hizmet veriyorlar.

  4. Betül hanım oldukça nazik, işiyle tam ilgilenen kibar bir bayan. Halilarimi söz verdikleri gibi tam zamanında teslim ettiler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  5. Beşiktaş halı yıkama hizmeti veren kaliteli bir firma. İşlerini çok güzel yapıyorlar ve verdikleri zamana uyuyorlar. Tavsiye ederim

  6. İstanbul’da halı yıkama hizmeti veren en iyi halı yıkama fabrikası diyebilirim. Verdikleri kaliteli hizmetten ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  7. Halı yıkama konusunda arkadaşlar çok iyi iş çıkarıyorlar. Tavsiye ederim. Mutlaka denemelisiniz.

  8. Verdikleri yıkama hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Betül hanım çok kibar bir bayan. Herşey için teşekkürler.

  9. Halı yıkama konusunda gerçekten işlerinin hakkını veriyorlar. Kesinlikle denemelisiniz benim gibi çok memnun kalacaksınız.

  10. Harika… İlk defa halı yıkama yapan bir firma olarak beni sasirttiniz. Gerçekten farklı bir firmanın çıkmaz dediği leke bile çıkmış. Çok teşekkürler. Bundan sonra sizden hizmet almaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fatih halı yıkama