Bayrampaşa halı yıkama fabrikası arıyorsanız en uygun fiyatlara Bayrampaşa bölgesine hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Öykü halı yıkama olarak ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Bayrampaşa halı yıkama hizmetimiz tam otomatik halı yıkamam makinesinde, doğal halı şampuanı kullanılarak yapılmaktadır. Steril ortamda halılarınız ilk gün olduğu gibi tertemiz olsun.

Bayram paşa halı yıkama

Öykü halı yıkama olarak müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 6 yılı aşkın bir süredir profesyonel halı yıkama hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktayız. Halı yıkama hizmeti tamamen hijyenik ortamda belirli aşamalarla gerçekleşmektedir. Halılarınız titiz bir şekilde sırasıyla tek tek olarak yıkanmaktadır.

Bayrampaşa Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz 5418223821 numaralı telefon üzerinden randevu oluşturduktan sonra, gün içerisinde halıları teslim alınır. Halılar teslim alındıktan sonra etiketlenir ve sisteme kaç adet olduğu ve metrekare bilgileri, cinsi yazılarak giriş yapılır. Fabrikaya gelen halılarınız daha sonrasında sırasıyla tam otomatik halı yıkama makinesinde güzelce yıkanır. Yıkama işleminin ardından durulama ve sıkma işlemleri gerçekleşir. Daha sonrasında kapalı kurutma odasında kuruyan halılarınız kalite kontrol aşamasından geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir. Halı yıkama hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimizin sağlığını koruyor ve halınızın ömrünü uzatıyoruz.

Halı yıkama fabrikası arayan kullanıcılar internet üzerinde Google aracılığıyla kolaylıkla firmalara erişebilirler. Firmalar hakkında yapılan yorumlar öncelikli olarak esas alınmaktadır. Daha önceden hizmet almış ve yorum yapmış müşterilerin yorumları bizler için daha ikna edici olabiliyor. Halı yıkama hizmeti haricinde vermiş olduğumuz Bayrampaşa koltuk yıkama hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Halı yıkama fiyatları konusunda en uygun fiyatları belirlemeye çalışıyor ve piyasanın genellikle fiyatları altında tutmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir