Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa halı yıkama hizmetimiz doğal ürünler kullanılarak, halılar fabrikaya giriş çıkış esnasında dezenfekte edilerek gerçekleştirilir. Çünkü, halı yıkama konusunda kendimize güveniyoruz. Halı yıkama konusunda maksimum bilgiye sahip olan ekibimiz ile halılarınız güvenli ellerde!

Bayrampaşa halı yıkama hizmetlerimiz dahilinde halı yıkama hizmetimizin yanı sıra koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan battaniye yıkama temizleme hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizden binlerce olumlu yorum almış bulunmaktayız. Oysa ki bu kadar başarılı olmamış olsak, tüketiciler bizi çevresine tavsiye etmez olurdu.

Bayrampaşa Öykü Halı Yıkama Fabrikası

Bayrampaşa Öykü halı yıkama fabrikası olarak, Bayrampaşa bölgesinde hijyenik temizlik kavramıyla hizmet vermekte olan, en iyi halı yıkama fabrikaları adı altında ilk sıralarda yer almaktayız. Önce sağlığımız için evimizdeki halıların ve kullanılan araç gereçlerin temizliği çok önemlidir. Temizlik hizmeti alırken profesyonel firmaları bulmak ve hizmet almak çok önemlidir. işinin ehli firmaları tercih ederseniz aldığınız hizmet o kadar profesyonel olacaktır.

Halısını halı yıkama firmasına teslim etmeyi düşünen bir tüketici acaba nasıl yıkıyorlar? Doğal ürünler mi kullanılıyor? Sağlıklı bir temizlik yapılıyor mu? gibi bir çok soruyu aklından geçirmektedir.

Öykü halı yıkama olarak Bayrampaşa halı yıkama hizmetimizde siz değerli İstanbul halkının sağlığını en ön planda tutarak hijyenik halı yıkama hizmeti veriyoruz. Leke çıkarma işlemlerinde de çoğunlukla başarı elde ediyoruz. Evlerimizin güzelliğini ön plana çıkarmakta önemli rolü olan halılarımız sağlığımız açısından da önemli bir rol oynamaktadır. Ev ortamında yer alan tozları içerisinde hapseden halılar belirli periyotlarda temizlenmelidir.

Öykü Halı Yıkama ile Derinlemesine Temizlik

Evimizde sürekli olarak temas halinde olduğumuz halılar ne yazık ki çok kolay kirlenebiliyor. Uzman kadromuzla vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetimizde başarılı olduğumuz için müşteri memnuniyeti zirve noktasındadır. Halı yıkama aşamalarını dilerseniz inceleyebilirsiniz.

HALI YIKAMA FİYATLARI

Makine halıları : 8 TL M² fiyatı

Shaggy Halı : 9 TL M² fiyatı

Yün halılar : 15 TL M² fiyatı

Isparta Halı : 15 TL M² fiyatı

El Dokuma Halılar : 15 TL M² fiyatı

Bambu Halı : 25TL M² fiyatı

Nepal Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Bünyan Halı : 25TL M² fiyatı

Patchwork Halı : 25TL M² fiyatı

Milas Halı : 25TL M² fiyatı

Bayrampaşa Halı Yıkama Servis Bölgeleri:

Altıntepsi Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Orta Mahallesi , Terazidere Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesi bölgelerine ücretsiz halı yıkama servislerimiz bulunmaktadır.

Öykü halı yıkama firmamızı tercih ederek sizler de güzel bir temizlik hizmeti alarak memnun kalabilirsiniz. Halı yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik hizmetleri almak, randevu oluşturmak için bizleri iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Öykü halı yıkama mutlu ve sağlıklı günler diler.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA