Başakşehir halı yıkama hizmetimiz doğal halı şampuanları ile gerçekleştiği için en çok tercih edilen halı yıkama firmasıyız. 6 yılı aşkın bir süredir vermiş olduğumuz halı yıkama hizmeti sonrasında hafızamıza dahil olan bilgiyi her geçen gün daha da arttırmaktayız. İşimize hakim olduğumuzdan ve sektör hakkında maksimum bilgiye sahip olduğumuz için her zaman ortaya başarılı işler çıkartmaktayız. Başakşehir halı yıkama hizmetimiz dışında Başakşehir koltuk yıkama hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama

Halılar evimizi güzel gösterdiği, kışın ayaklarımızın zemine temas etmemesi için araç görevi gören muazzam eşyalar arasındadır. Bazen üstüne uzandığımız da olur. Ayaklarımızla direk temas halindedir. Evimizi güzelleştiren halılarımızın aynı zamanda ortamda bulunan tozu ve kiri içerisine hapsettiğini biliyor muydunuz? Halının dokuları arasına yerleşen kir içeride bakteri üretimine neden olabilir. Halılarınız dışarıdan bakıldığında ne kadar temiz olursa olsun belirli periyotlarda halı yıkama hizmeti almanızda fayda var. Öykü halı yıkama olarak sağlık kurallarına uygun bir ortamda, doğal ürünler kullanarak yıkama yaptığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Kimyasal madde içeren temizlik ürünleri kullanmadığımız için leke çıkarma garantisi verememekteyiz.

Firma seçimi yaparken Google içerisinde halı yıkama hizmeti olarak arama yaptırabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra araştıracağınız firmanın yorumlarını görebilirsiniz. Bazı firmalar işini güzel yaptığından dolayı müşterileri de süreklilik gösterebilmektedir. Öykü halı yıkama olarak müşteri portföyümüz her geçen gün genişlemektedir. Sürekli başarılı işler ortaya çıkartarak halı yıkama konusunda profesyonel olduğumuzu kanıtladık. Halılarınız zarar görmeden yıkansın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Halı yıkama fiyatları piyasa ve harcamalar göz önüne alınarak en uygun fiyatlar belirlenmektedir.

Başakşehir İçin En İyi Halı Yıkama Fabrikasıyız!

Halı yıkama hizmeti almak için çok yorulmayacaksınız. Firmamızın halılarınızı nasıl temizlediğini gördükten sonra sürekli olarak bizimle çalışmanızı temenni ediyoruz. Temizlik hizmetleri konusunda maksimum bilgiye sahip ekibimiz ürünlerinizi tertemiz yapıyor ve ücretsiz servisleriyle kapınıza kadar getirip teslim ediyor.

Halı yıkama aşaması olarak fabrikaya etiketlenmiş olarak getirilen halılarınız tek tek yıkamaya giriyor.

Yıkama işleminin ardından durulama ve sıkma işlemlerinden geçiyor.

Kapalı kurutma odalarında dış etkenlere maruz kalmazdan güzel bir şekilde kurutuluyor.

Kuruma sonrasında kalite kontrol aşamasından geçtiği takdirde paketlenip adresinize teslim ediliyor.

Bazen poşetlenip adrese teslim edilen halıların açılmadığını ve nemlendiği bilgisini alıyoruz. Bu bilgiyi her seferinde aktarıyor olsak da tekrardan hatırlatmak isterim. Poşetin ağızını açmadan havasız bir şekilde uzun süre poşette bekletirseniz halı nemlenir ve bir süre sonra küflenmeye döner. Halılarınızı kullanmayacaksanız bile poşetlere hava deliği açmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Halı yıkama hizmeti almak için iletişim numaramızdan bizleri arayıp uygun gün için randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir