Bakırköy halı yıkama hizmetimizde halı yıkama işlemleriniz doğal halı yıkama şampuanı kullanılarak Otomatik halı yıkama makinesinde yıkanır. İstanbul halı yıkama hizmetimiz 6 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Uzman ekibimiz aracılığıyla tarafınıza profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz. Bakırköy halı yıkama hizmetimizden faydalanmış olan müşterilerimiz aldıkları halı yıkama hizmetinden sonra çok memnun kalmışlar ve bazı müşterilerimiz yorumları ile yazımızı renklendirmiştir.

Bakırköy halı yıkama

Öykü halı yıkama fabrikası olarak uygun fiyatlara profesyonel yıkama hizmeti vermekteyiz. Ayrıca ücretsiz servislerimizle siz müşterilerimizin aklında güzel bir yen edinmiş firmayız. Eskiden günümüze kadar gelmiş olduğumuz süreçte müşterilerimize kaliteli hizmet vermiş olmakla beraber, hizmet vermeye devam ediyoruz. Firma seçimi yaparken Google üzerinden firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz. 6 yılı aşkın bir süredir vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda maksimum bilgiye sahip durumdayız.

Halı yıkama hizmeti haricinde vermiş olduğumuz Bakırköy koltuk yıkama hizmetimize de göz atabilirsiniz. Temizlik konularında Öykü halı yıkama firması olarak başarılı sonuçlar ortaya çıkartmaktayız. Hangi alanda olursa olsun ortaya çok güzel sonuçlar çıkartıyoruz. Temizlik alanında her konuda başarıyı yakalamış köklü firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız.

Bakırköy’de Halı Yıkama

Halılarınız alınırken tarafınıza metrekare bilgisi ve sipariş numarası verilerek sisteme giriş yapılır.

Halılar tek tek olacak şekilde otomatik yıkama makinesinde doğal halı şampuanıyla yıkanır ve durulama işleminden geçer.

Bir sonraki sıkma aşamasından geçen halı içerisinde tutmuş olduğu su ile tamamen ayrışır.

Sıkma işleminin ardından halınız kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır.

Halınız tamamen kuruduktan sonra fav alma işleminden geçer ve paketlenir.

Halılarınız sistemimizde belirli sıralarla son teknolojik araçlarla yıkanır ve başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Profesyonel bir halı yıkama hizmeti verebilmek için sıralı bir şekilde ilerlemek ve yeterli bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir. İletişim numaramızdan bizleri arayıp merak ettiklerinizi sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir