Bağcılar halı yıkama hizmetimiz uzman ekibimiz tarafından otomatik halı yıkama makinesi aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleşir. İstanbul halı yıkama hizmeti veren firmamız Bağcılar halı yıkama hizmetiyle başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Halılar makine halısı yoğunlukta olmak üzere bir çok türü bulunmaktadır. Her halı türü aynı yöntemle yıkanmamaktadır. 6 yılı aşkın bir süredir Öykü halı yıkama fabrikası olarak her tür halı yıkama hizmetini siz değerli İstanbul halkına vermekteyiz.

Bağcılar halı yıkama

Müşterilerimizin yapmış oldukları aramaları göz önüne aldığımızda doğal halı şampuanı kullanmamızdan çok memnun olduklarını gözlemlemekteyiz. Bunun yanı sıra kokuyu bastırmamak için parfüm vb. ürünler kullanmadığımız için bize ayrıca teşekkür dilekleri almaktayız. Öykü halı yıkama fabrikası olarak doğal temizlik ürünleri kullanarak ortaya mükemmel bir temizlik çıkarmak bizi başarılı kıldığı gibi mutlu etmektedir. Sağlıklı yaşam derinlemesine temizlik sloganımızla diğer bölgelerde olduğu gibi İstanbul’un Bağcılar ilçesine de aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz. Halı yıkama hizmeti almak için Google içerisinde firmamızın adını yazıp arama yaparak da ayrıntılı bilgi alabilir ve yorumları inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bir farklı hizmetimiz olan Bağcılar koltuk yıkama hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Bağcılar için en iyi Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız halı yıkama hizmetini steril bir ortamda doğal ürünler kullanarak gerçekleştirmektedir. Profesyonel halı yıkama hizmeti vermemizin başlıca nedenlerinin başında halı konusunda uzman ekibimizin yaptığı titizlik ve müşterilerimize güler yüzlü davranmamızdan gelir. Müşterilerimizin sağlığı ve aldıkları hizmetten memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Etiketleme sistemi sayesinde halılarınız karışmamaktadır. Halı yıkama aşamalarına göz atacak olursak;

Arkadaşlarımız müsaitlik durumunuza göre adrese gelir halılarınızı ölçer ve fiyatı size belirtir.

Daha sonrasında halılarınıza etiket yapıştırılır ve araca yüklenir.

Halılar tamamen toplandıktan sonra araçta yüklü olan halılar fabrikada yıkama sırasına göre sıralanır.

Yıkama işlemi esnasında tam otomatik halı yıkama makinesinde halılar tek tek olacak şekilde doğal şampuanlarla yıkanır.

Durulama, sıkma işleminin ardından halınız kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır.

Kurutma işlemi tamamlanan halılarınız kalite kontrol aşamasından geçtikten sonra paketlenerek dağıtıma hazır hale gelir.

Telefonla tarafınıza ulaşıldıktan sonra kapınıza kadar getirilerek halılarınız teslim edilir.

Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı merkezi numaramızı arayıp randevu oluşturabilir ve hizmet alabilirsiniz. Öykü halı yıkama ile halılarınız güvenli ellerde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir